Juula külamajas, mis asub Juula külas, keset loodust ja privaatset külanurka. Siin on hea lasta asjadel ja iseendal niisama olla ja sõpradega lasta juttudel kesta.

Saab kiruda poliitikat, valitsust ja avaldada arvamust kes on need lamemaalased ja kes vandenõuteoreetikud. Arutada distantsõppe võlusid, valusid ja ilusaid nüansse ja olla nõus, et see koolivaheaeg on oodatuim nii laste kui vanemate seas. Tööst, kodust ja lastest…ja teha grilli, juua teed ja mekkida krõbedaid makroone, mis kohaliku ettevõtja käest tähistamiseks tellitud.

Ma olen veendunud, et ilusate ilmade korral on laste koht õues. Lapsepõlv mööduma peab liivakastis mängides, rannas ehitades või ujudes, uusi mänguseltsilisi leides, uusi oskuseid omandades, ronida puu otsa, sõita jalgrattaga, jalutada. Siingi on vahva vahelduseks kiikuda ämblikkiigul või mängida võrkpalli, sõita trossiga läbi õhu, turnida seiklusrajal või joosta põlvini rohus, nagu filmis “Väike maja preerias” peategelane filmi alguses.

Oleme ära teeninud puhkuse…ja siin saab puhata telekavabalt 😀 Ja üllatuslikult ei olegi see lastele probleem. Õues on hea!

admin Puhkusejutud