Mõnikord on nii, et pead oma patareisid laadida saama. Võtad oma telefoni ja mõned toorikud, ideed ja lähed sõidad, et teha mõni teistmoodi klõps. Mõnikord juhtub, et kõht läheb tühjaks ka.

Siis on hea, et ei pea kuhugi linna ekstra lõunapakkumise järgi sõitma, sest kohalikud kohvikud on hakanud pakkuma päevapakkumisi kohapealt ostes, võimalik ka kaasa ja ette tellida.

Karoliine kohvik, on üllatavalt hästi rahva poolt vastu võetud. Ja mõned pisemad komistuskivid on ka lahenduse leidnud. Sealhulgas on olemas täiesti toimiv kaardimakse.

Päevapraad, pärlkartul saslõki ja küüslaugu salat. Hind on pisut ” krõbe” aga ega siis igapäev üksi väljas söömas käia ei saa😀 Ja hinnast hoolimata, on toit äärmiselt maitsev. Eriti need tulised pärlkartulid. Hästi maitsestatult. Stiilne. Koos mõnusalt küüslauguse kastmega. Ehe toit( ei ole tegu mingi küüslaugulaadse tootega) Roheline salat, peab olema sellise toidu juures, ja see siin oli nagu kodune salat. Ise tehtud, värske ja maitsed paigas.

Päeva lõuna ampsuks kas üksi einestamiseks või sõbraga, on ka muu valik, kohapeal hea.

Või kui lihtsalt tuleb saslõki isu, sest naabrite aiamaadelt kanduvad head lõhnad tuppa, siis ei pea ise hakkama vaaritama, vaid sõidad, ja tood koju või sööd kohapeal.😊

admin Ajaloo arhiiv

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.