Juba pealkirigi on täpselt selline, nagu ta tundub – segane värk ja tundub, et mingi kääne on viltune. Aga kui juba on pahupidi päev terve päev olnud, siis vaevalt, et üks viltune kääne, kellegile ette jääb, kuigi mine tea.

Täna hommikul, oli selline tore päeva algus. Silmi avades, taipasin, et olin eelmisel õhtul koos beebiga rahumeeli uinunud ja õhtul pesema pandud pesu…. oli ikka pesumasinas ja väga märg. Hommikul otsisime asendusriideid, tuhlasime sokikastis, et leida sokke, mis ühte värvi või vähemalt samast paaristki 😀 Poiss läks kooli dressides, lootuses, et õpetajatel on dressi Paanika-Jaanika läinud üle ja / või nad ei viitsi stuudiumisse märkust kritseldama minna 😀 Tundub, et vedas.

Päeval nagu väga ei juhtunudki midagi. Õhtul läks mega kiireks, ja mõtlesime, et no hoiaks aega kokku ja telliks telli toidust. Ausalt, tellid, maksad ja siis nad saadavad umbes sõnumi, sisuga, et “Toidukoht X, tühistas teie tellimuse, sest asute tellimispiirkonnast väljas.” Ee…. no ja helistasin siis sinna toidukohta, ja sain teada, et nemad ei tühistanud…vaid hoopis tellitoit kulleril on see võimalus käsitsi tühistada. No olgu. Söögikohast anti mulle telefoninumber, kus siis sain uurida otse piirkonnajuhilt, mis värk sellega on, sest just 5 minutit agasi olid lapsed mööda sõitnud tellitoidu autot näinud, tupiktänavasse sõitmas. Igatahes, väideti mulle nii, et neil on muutused käimas ja seetõttu on jõutud järeldusele, et meie piirkond asub kaugemal ja 6 euro eest ei tasu siia sõitmine ära. Huvitav, kas vahepeal teepikkused muutusid ja lisandusid juurde mõned lisa kilomeetrid, mida võib olla eile, ja eelmistel nädalatel ei olnud. Olgu, kuidas on, aga kui selliseid muutuseid läbi kord viiakse, oleks kena ka kliente, kas kodulehel, või facebookis teavitada, et rohkem nende piirkondi ei teenindata. Siis keegi ei hakka oma raha sinna alla kinni panemagi, sest olgem ausad, kui nende kord näeb ette – tellimuse tühistamise korral, kantakse raha tagasi 5 tööpäeva jooksul, siis ….. oleks püsikliendi, nojah nüüd eks kliendi teavitamine üsna aus.

Lapsed olid häiritud 🙂 Mina ka. Aga tõtt öelda, polnud meie kaotus. Jah, jääme ilmselt 5 tööpäevaks mõnest eurost ilma, aga  meil sai köögis nalja, juhtus ka üks koomiline õnnetus, kuid kokkuvõttes sündis meil selline mõnus naljakas ja koos tegemise õhtusöögi aeg. Igatahes, valmis meil munapuder, suitsukana, herneste ja porgandiga. Röstsai juustu ja tomatiga. Ja piima, kellele keefir. Õhtuks eilseid küpsiseid. Ja voilaa 😀  Au revoir, de tellitoit.ee 😀 Liitusime hoopis Fitlapiga, sest kuigi jah, üsna kenasti edeneb programm talveks vormi (ümmarguseks) , siis tervislikus plaanis, peaks siiski teistsugust vormi taga ajama.

Ahjaa, kui ma eile just mõtlesin, et küll on tore, et sellel aastal koolis ei ole koolikiusamise probleeme olnud, siis täna pidin oma sõnu sööma ja üsna rängalt. Eelmise aasta pasarahe, tegi üsna ettevaatlikuks. Ja teate, lugu poisist, kes 3x hunti karjus ja siis kui hunt tuligi, ei olnud küla elanikud enam appi tulemas…Ja sama seis siin, meie ei saanud kiusamisest teada oma lapse kaudu, vaid….. läbi kolmandate isikute, kes olid näinud internetis midagi sellist, millest pidasid oluliseks meid teavitada. Ohh, ma mu meie! Ma ei mõista, kuidas saavad ühed inimesed olla, nii vastikud teiste suhtes, enda klassikaaslaste suhtes.  Kuidas võib üks õpetaja laps, pidada ennast teisest lapsest nii palju paremaks, et peab õigustatuks teist solvata, ja teha haiget väljenditega, mida tal pole õigust öelda. Meil on hea meel, et sellest teada saime, see on kindel, et ega niimoodi see asi nüüd küll nii ei jää.

Vedelesin, mingi pool tundi sooja vee all, siis tegin omale kuuma tee…Kui sa jõuluvana, seda siin loed, siis palun too mulle üks eriti uhke kohvi/tee kruus, koos punase pehme pleedi ja paksude tubaseks kasutamiseks mõeldud pehmete sokide ja hunniku kommidega 😀 või kott mandariinidega…..ja ristsõnade aastatellimus.

Nüüd peaks vist ühe tööasjanduse ka ära tegema. 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.