Jah! Meie pikaaegne, kallis ja truu perelemmik ja sõber, kes on meile väga armsaks saanud, vajaks uut kodu ja toredat peremeest, kes nurruvale mootorile, tumehallile karvastiku ja 2x aastas uusi jalatseid vajavaid tegelasele, kel nimeks Ford Galaxy ( 2008) seda ka pakuks. Ülevaatus saab tehtud vastava kuu lõpus ja mõned ealised iseärasused on kaasuvad, kuid ei midagi sellist, mis ülemäära kulukaks või sõitu takistavaks võiks saada. Saab katsuda ja lähemat juttu rääkida perelemmiku kõrval Tartumaa piires. Hinnasoov jääb turuväärtuse keskmisesse vahemikku ja on väike kauplemisruum 😉 sest ükski hind ei ole kungagi kivisse löödud, ning see kes oskab, sellega on tore arutleda oskuslikult pakkumise-nõudluse või vajaduse üle. https://www.facebook.com/369955143543377/photos/a.376772902861601/775012986370922/?type=3&theater

Täna sai siis me kauaaegne perelemmik, sellise väikese kuulutusega internetiavarustesse paisatud, sooviga pakkuda heale ja turvalisele autole uut perekonda ja lõbusaid seltsilisi leida, sest meie pere vajadustele ( pisut väike pakiruum) ja üha kasvavad lapsed, väikseks ja kitsaks jääma. Ja see ongi selle auto väike miinus. Samas, möödunud mitmed aastad sobis see meile ideaalselt. 7 kohta, allalastavad istmed.

Facebookis on kuulutust vaadatud praeguseks 450 x ja jagatud 10 x. Aitäh! Siinkohal käin välja pakkumise, et nende läbi, kelle kaudu Ford uue kodu leiab, loosime välja Elamusspa kinkekaardi väärtusega 40 eurot.

Millega võiks olla meie pere edasine liikumisvahend? Kuna lapsed on suuremad ja vajavad rohkem ruumi, sest oleme kõik ju pikakoivalised ja vahel ka hindamatult suurte egodega, siis pigem vaataks suuremate autode poole. Otsustasime proovida Amservises tunda huvi just Proace Verso kohta ja küsida proovisõitu. Põrsast võib kotis osta aga autot kindlasti mitte.

Olen aus. ma ei tea autodest jube palju. Oluline on tihend pedaalide ja rooli vahel. On neli ratas, rool ja palju muud, sõidab punktist A punkti B ja veel BCDEFGHIJK jne 😀

Kodulehekülje järgihttps://www.amservauto.ee/uued-autod-avaleht/show/proace-verso/index.html on läbimõeldud funktsioonid ja uuenduslik tehnoloogia PROACE VERSO võimaldamas teha oma vajadustele kõige paremini vastava valiku. Tänu tipptasemel varustusele avaldab see sõiduk kõigile kindlasti muljet. Ksenoonesituled, täiustatud esiklaasinäidik ja käepärane tahavaatekaamera ekraan ning mitmed ohutussüsteemid lasevad nautida mõnusamaid ja ohutumaid sõite.

No oma isiklikust kogemusest ühe proovisõidu põhjal. Päris uue autoga proovisõit on midagi täiesti teistmoodi kogemust. Pidurid on äkilised, gaas kiirendav vajutad ja lendad. Ülevaade aknast väga avar, ja ruumi lausa omajagu. Kõikide jalad ja egod ja kõik muu mis mahutamist vajab, mahuvad lahedalt ära.

Tõesti, ruumi väga lahedalt

Käigukang tekitab segadust aga juba harjudes oli juba täitsa okei “pidur alla ja nuppu keerata”. Võtit keerama ei pea, piisab kui see taskus või kusagil mujal läheduses on. Pakiruum on pisut suurem kui fordil. Tegelikkusel ikka sõltub suuresti masinatest ja erinevatest versioonidest, millisel on vähem-rohkem pakiruumi, salongiruumi pisendamata. Rääkimata erinevatest lisadest ja muudest varustusest, mis saab väljavalitud autotüübile külge pookida.https://www.toyota.ee/new-cars/model-filter.json

Selline käiguvahetus nõuab kindlasti ümberharjumist 😀
Arvamusi kindlasti seinast seina 😀 ( kes tegi pildi?😂)
admin Ajaloo arhiiv

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.