Investeerime ühisesse aega, kasvõi sellega, kui on vaja pisem meist õpetada potile käima. Me pole sellega eriti aktiivselt seni tegelenud- ootasime ilusat ilma, et mitu muutust korraga ette võtta. Ah mis seost on potil, ilmal ja muudel muutustel?

Kui õues on soe, on riided õhukesed ja tegulusti jätkub just looduses mütates, pärast seda kui hommikupuder on tangitud ja piimaga alla loputatud ja muuseas piss potti püütud. See hommikune pott tuleb juba elementaarselt.

Aga kui ilm on ilus, on tegusid palju. Nii ununeb ära päevane tissitamine. Ruttu ruttu taldrikust järgmine päevakord, pott, täpselt sama elementaarselt ja loomulikult peaks käima, kui hambapesu.

Laseme põnnil tema tempos areneda ja potile sundimisega meie peres ei tegeleta. Omas tempos arenemise ja oskuste omandamisega, jõuab paremini edasi 😉 Loodan, et seda ilusat õueilma, jagub pisut rohkem igasse päeva.

Ööuned käivad meil juba teist ööd mähkmevabalt. 😉

Vaade kullasäras järvele

Kui päeval müttamine ära väsitab, toob see kaasa hea isu, kui kõht on täis, tuleb ka hea uni nii lõunal, – kui õhtul. Kui uni on hea, jääb pisim meist magama seal, kuhu seni pole raatsinud teda panna – tema enda võrevoodis 😀

Kui laps ise tahab, siis teeme algust koduse poti, tudu ja tissi võõrutuskooliga. Nii et kuna suurtel suvevaheaeg, siis kodukoolis õpime suve jooksul igaüks meist midagi muud kui koolis ettenähtud kavasid 😉

admin Ajaloo arhiiv

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.