Meie  oleme suured hommikusöögi ja pudru sõbrad. Iga hommikune eine on puder. ja kui saab erinevat putru, siis seda enam. Miks just puder hommikusöögiks ja päeva alustuseks?❤️ Nimelt sellepärast, et puder sisaldab nn. pikki süsivesikuid, mis eraldavad energiat terve pika kooli- või tööpäeva jooksul. Samas püsib kõht kauem täis.

Energia aeglasem eraldumine organismi tähendab aga seda, et sinul on pikemalt jaksu ülesannetega tegeleda ja sinu sooritusvõime kasvab 💪Seega on puder just õige eine eduka päeva alguseks. Heleni Helde 4 mitmeviljahelbeputru pakatavad vitamiinidest ja mineraalainetest ☀️ Pudrusegude valmistamise taga on pühendunud teadlased Eesti BioCC-st eesotsas Andri Veskiojaga.  Nad on piinliku täpsusega näpuga järge ajanud, et putrude ükski kasulik omadus kaduma ei läheks. Tegemist on Eesti esimese pudruga, millel on teaduslikult tõestatud kasulikkus. Lisaks sellele viivad putrude maitsed lihtsalt keele alla!  

Ole meiega järgmisel nädalal hommikupudru fänn  ja jaga meiega oma hommikupudru pilte ja retsepte ning meie loosime kõikide vastajate vahel 12.10 välja suure pudrukohvri, mis sisaldab endas meie lemmikputrusid, näiteks……

☑️ Õuna-mustika
☑️ Jõhvika-kookose-õuna
☑️ Seemnete-porgandi

Meie väänikud igaljuhul soovitavad meie lemmik hommikuputrusid maitsta 🙂

admin Ajaloo arhiiv , , ,

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.