Homme on siis esmaspäev ja seega on täna 4. advent. Lustliku rõõmu ja koosolemise aega. Meil on terve pere kodus ja täna oli kinosolemise päev. Apollo kinos, sai seigeldud tüdrukutega koos Elsa ja Anna seiklustega 2. Ja hiljem oli ühise koristamise ning koosolemise päev koos Eia ning jõuludega Tondikakul.

Ja eile mugisime täiega mandariine, piparkooke ja jõime kuuma teed. Olgugi, et lund pole, tuleb koolivaheajale sajaga sisse lülida ja kõik muu kokku pakkida ja lükkida, jalaga trepi alla. Koolivaheajal, tulebki võtta sõna otseses mõttes, vahe aeg peatükkide vahele.

Rõõm!
Kodused ühised mängud
Vahukommid
Mandariinid ja kaisukad 🙂
Kogu pere on koos!

Pühapäeval, on hommikul alati pannkoogid ja küpsetamises osalevad nad kõik. Isegi taigen valmib, ilma minu abita. Päeva jooksul, saab isegi piparkoogitaigen lahti rullitud ja tuba mõnusat lõhna täis.

Uskumatu, küll. Aga kui sundi pole, leiab ka raamat, pihku sagedamini tee. Päris eakohane raamat, nii et nagu kaks kärbest ühe hoobiga.

Niisiis, aga vahvat meeleolukat adventi ja mõnusat jõulude ja pühade ootust😉

Ja, siis kui õhtul on vaikus, õues on pime. Vaikne tuul, kiigutamas oksi, siis väike kakao, kodukontoris, on päris hea 😀

admin Ajaloo arhiiv

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.