Kui vaim on ikka väsinud ja tahaks kooliõpikud hoopis tagaõue maha matta, siis on see koht, kus tuleb teha väike mõttepaus ja kogu perega sõita puhkama. Tänu koroonale puhkab maakas keset linna 😉

Meie pere uusim avastus ja taskukohasem, kodusem ja hubasem alternatiiv hotellipuhkusele on hoopis apartment Tammelinnas. Tamme Flint apartment https://www.booking.com/hotel/ee/tamme-flint.et.html.

Tamme Flint on apartment teisel korrusel ja asub see vaiksel linnamürata Tammelinnas, Ränikivi tänaval. Seal on viis tuba ja igas toas on mitu voodit ja lisaks veel lahtikäivad diivanid. On olemas avar köök, rõdu ja saun ja vann – televiisor, kus terve ports lastele erinevaid võimalusi ja mudilastele mõeldud laud koos joonistustarvetega. Vann on suur ja sinna mahub palju vett. Ja vannis saab lustida ka mitmekesi. Mudilate rõõmuks on apartmendi perenaine toonud vanni äärele ühist sulistamist ootama kollase kummist pardiperekonna.

Kohapeal on olemas kõik võimalikud viisid ise toitu valmistada või küpsetada, soojendada. Kuid kes väga väga puhkust ka toiduvalmistamisest tahab, siis vabalt valitud toidu kullerdab päris kiirelt kohale ka telli toit kuller – sina pead vaid toidu välja sobivast toitlustusasutusest välja valima.

Kohapeal on absoluutselt olemas kõik, mis vähegi puhkamiseks vaja. Kapis on vajadusel olema kõik nõud ja isegi leidub kohv/tee – kui endal ununeb ja maha jääb. Olemas on vannitoas pesumasin –

seega võid minna kasvõi kaks kätt taskus 😉

Apartmendi perenaine on väga tore, ja kui tekib küsimusi – siis kirjutades või helistades on alati hüva nõu lähedal. Apartmendil on mugav koodi süsteem – nii saab sisse ka kontaktivabalt. On mõeldud deso vahenditele kui maskidele. Olemas mugav ja privaatne auto parkimisevõimalus.

Minu jaoks on see üks parimaid kohti, kus taskukohaselt saab puhata ja argimured koju koos õpikute ja juhendamist vajavate töödega lihtsalt maha jätta.

Igatahes ööd on seal pikad ja välja puhata on alati õnnestunud. Linnakära sinna ei ulatu ja aknast kuuleb linnulaulu ka.

Tasuda saab nii kaardiga, arvega kui sulaarahas – see teeb asjaajamise üsna mugavaks 🙂

Ühe miinusena on vaid see, et kuna meie peres on üks õuefanatt, siis puudub võimalus aega veeta privaatselt aias aga see eest on üsna lähedal Tamme staadion ja mänguväljak, kus energia maha rahmeldada saab. Samuti on kesklinnas Kaubamaja mänguväljak ja Sõbra tänaval ronimise võimaluse ja kiikumisega suurem mänguväljak.

Meil oli veel selline trehvamine, et saime mängida 2h Froggylandi mänguväljakul

seal saab mängida tubases keskkonnas ning soojema ilma korral mürada õues, joosta ja hüpata või mängida hoopis ookeanil seilavaid mereröövleid.

Kui tahta, et mäng õues oleks piraadilikum, siis Froggylandi teisel korrusel kostüümitoas on olemas sobilikud kostüümid. Võid olla piraat, või soovi korral ilus printsess.

Jah, soovitame igaljuhul – Tamme Flinti sobib puhakam minna ka siis, kui elad maal või linnas, sest see on justnagu sinu teine kodu – kohustustevaba 🙂

Kadri Puhkusejutud