Minu meelest on kõige ägedamad elamused need, mis erinevad juba saadud kogemustest. Oleme korraldanud enda poolt avaldatud raamatutele kui niisama teiste autorite poolt avaldatud teoste lugemisõhtute raamatuesitlusi raamatukogudes, lasteaedades ja eraviisiliselt kellegi teie vahvas kodus või aias. Omalt poolt oleme pakkunud aga sätitud ja etteplaneeritud lõkkeõhtuid Juula külamajas või Saadjärve ääres liivarannas või privaatses metsatukas.

Aga seekord siis pakkusime natuke teistmoodi kogemust – ka õues, kuid seekord viisime oma vahvad külalised loodusesse metskitsi vaatama. Kõigepealt ootasime neid vahvate lugude saatel ( kuhu me teadsime neid tulevat, sest me oleme neid pidevalt seal põllul näinud toimetevat juba pikemat aega), meil olid tehtud kaasa mini võileivad ja termoses kuum piparmündi tee. Jalgadele mõtlesime välja võimlemisharjutusi, et külm näpistama ei hakkaks, ning sõrmenipsude saatel laulu ümisedes silkasidki ettevaatlikult ümbrust uudistades kamp kitsesid. Nägime umbkaudu seitset kitse. Lahkusime oma vaatluspunktist ettevaatlikult ja suundusime oma lõkkeplatsile.

Väga tore on kui keegi võtab kaasa mulle kinkimiseks ühed minu lemmiklilled 😉 Ja veel toredam on, kui sellisetele koosolemistele tulevad kaasa just need lapsed ja täiskasvanud, kes oskavad hinnata neid väikeseid hetki, kus pole nutiseadmetele kohta.

Teeme varsi koos jälle midagi toredat 🙂

Jälgi meid ka fb-s lehel VäikeVäänikx5 või saada taotlus gruppi Juured ja Tiivad Co 😉

admin Blogi