Eile õhtul jõudsin järeldusele, et olen teatud kooli teemadega läinud süvitsi ja jätnud unarusse oma toitumise või perega koos aja veetmise. Otsustasin, et paneme teema mappi ja riiulisse. Täna hommikul, otsustasime, minna kaugemale ja öelda “Voldemort, või ururott”, kui tuleb tahtmine midagi koolielulist rääkida. 🙂

Niisiis, kuna Mia, kurtis, et tema tunneb Zimbast niiiiii väga puudust, sest tema tahab ratsutama minna. Ja siis täna hommikul, me läksimegi. Ilm oli talviselt karge, päike paistis, meel oli hea ja mõnusad ponid, ning ka lastel oli palju meeleolukat lusti.

Poniperenaine, alustas kahe poniga. Suvel liitus, nendega Viki ja nüüd uus poni, kel nimeks Zorro. Uhke Zorro, pika musta laka ja kelmika musta tukaga. Varsti, on nagu Otepääl, asuv Ponimaa, kus alustati ka hobuse paariga, ja nüüdseks on pea poolsada hobust karjamaa nõlvadel rohtu söömas.

Ponidega, saab endiselt ka niisama aega veeta. Kammida, harjata, kapju puhastada, lakkida, saduldada või niisama koplis ringi joosta ja ratsutada. Ja ülilahedalt aega veeta.

Jep. Tore hommik oli.

Kadri Ajaloo arhiiv

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.