Sest siis pole vaja kuhugi tormata. Teadmine, et järgmine hommik, ei pea minema kell 7, autot lahti kraapima jääst ja jäitest. Sellise tuule puhul, peaks pigem jälgima, et auto on ikka seal, kuhu pargitud sai.😂 aga ega loodusjõudude vastu ei saa.

Aga, täna on meil säärane värk, et oleme lapsehoidja rollis, võõrastele lastele. Ja meil on üritus, MUSTA NOTSU happy hour time. Ehk siis mängime musta notsut, meil on auhinnad ja terve ports usinaid mängijaid.

Ma siit kõrvalt vaatan, ja mõtlen, et tegelikult on hea, et Lähtele see noortekas avati, et lastel on hea oma energiat maandada. Äge juhataja- juhendaja on seal ka. Rõõmsameelne ja viitsib igasuguseid ettevõtmisi korraldada.

Ma vist ei viitsiks. Päris niiviisi. Iga nädal. Ma arvan, et ma olen pigem, nokitseja, hindan protsessi st teel olemist rohkem, kui sihtpunkti kohale jõudmist.

Eks ongi nii, et iga kingsepp jäägu ikka oma kalosside juurde 😂

Ei tea. Ma olen täitsa rahul. Oma värkide, tegemiste ja eriti cool’i perega.

Aga reeded on tõesti mõnusad. Ja kodukontor on kah päris mõnus.

Eriti, kui õues tuhiseb tuul. Sooja pole märkimisväärselt, ja tuba on kodusoojust, piparkoogilõhna ja mandariini hõngu täis.

Kakao ja vahukommid, on kohustuslikud. Vähemalt mulle. Nii, et kallid kolleegid, kes nuputate pead, kohustuslike jõululooside üle, siis siit tuleb idee, ei midagi keerulist idee…kakao+vahukommid ja mõni piparkook ja glögi, kõlavad sellise ilma juurde, eriti õieti. Kui pühadeks, venelased ennustavad 40 kraadi külma, siis on täitsa mõnus, end pehme pleedi alla ära unustada, piparkooke krõbistama.

Kuidas veedad oma reede õhtupoolikut sina?

Kadri Ajaloo arhiiv

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.