Täna hommikul tegime viimase päeva puhul korraliku hommikusöögi. Lastele neljaviljahelbepuder, võileib ja piim. Suurtele praemuna ja peekon.

Selline koristamise ja asjade pakkimise tuhin…teeme ära, siis homme on vaid asjad autosse ja sõit võib uuesti alata. Hommikul juhtus nii, et kui käisime kohalikus poes siis sõidu peale ka näkse ja toitu varumas, siis poe parklas tagurdas me autole otsa. Selline vanataat, kes arvas ilmselt, et jätame asja sinnapaika ja politseid välja ei kutsu. Politsei koostas meile kohapeal paberi, mille peame siis Eestis kindlustusele andma. Meil süü puudus ja vanataat sai sealsamas politsei käest trahvi ka – aga mille eest ei tea, sest temaga suhtles politsei Tšehhi keeles 😀

Täna chillisme kõik koos niisama ja vaatasime õhtul kõik varju all filme ja õhtul cämpis olles, ja head raamatut lugedes sattus me ukse taha ka pagar. Jah, päris pagar, kes oma küpsetatut siis ukselt uksele käies müüs. Selliselt nad siis pakendatult olid…Maitse poolest võis eeldada, et tegu on meie mõistes moonisaiakese ja kohupiimakorbiga. Igaljuhul mulle need maitsete poolest väga ei sobinud. Aga meeldis just pagari suhtlemislaad ja viis.

Cämpsi omanik andis meile veel omaltpoolt kingituse kaasa, et me oma reisi Tsehhi ei unustaks ja teinekordki tema Cämpis mõned ööd veedaks. Meeleldi, kui sinnapoole satume 🙂 Reisi lõpuks sain oma tõrkest üle – ja ei pelga enam inglise keelt suuliselt praktiseerida.

Järgmised kolm päeva me sõidame. 🙂

admin Puhkusejutud