Täna hommikul ärkasin ma oma paistes jalaga. Ja kui täistallaga vastu maad astusin oli isegi jalatald paistes, et varbad vastu põrandat puutuda ei saanud. Aga õnneks oli täna plaan teha nö puhkepäev, sest meie reisikaaslaste piigal on sünnipäev. Mehed otsustasid siis teha üllatuse ja kohalikust, kuid naaberkülas asuvast pitsarestoranist pitsat tellida ja väike pidu korraldada. Selgus, muidugi tõsiasi, et restoran ei vasta välismaa numbritele ja nii tellimust telefoni teel ei saanudki teha, vaid pidi kohapeale minema. Kohalikust poest sai ka tordilaadset küpsetist ja kes siis veel ei tea – lastesünnipäevad ei saa mööduda ilma krõpsu või limpsita 🙂

Igatahes pitsa nägi välja täiesti pitsa moodi ja maitsegi oli väga hea. Üllatav. Puhkusime täis mõned õhupallid, mängisime erinevaid mänge, millest kõige menukamaks osutus kahoot. Kahoodi teemadeks oli siis meie reis, pered ja lõpuks täiesti suvakad teemad. Kes ei tea, mis on kahoot – siis on tegu valikvastustega küsimused, mida mängitakse nutiseadmes. On levinud ka koolides ainetundides, kus õpetajad kontrollivad nii õppurite teadmist aja peale.

Jalapaistetus andis ka päeva jooksul järgi. Õppisin lõpuks ära, kuidas 3 minuti jooksul dushi all ära käia, sest mehed kiitlesid, kuidas see on nedne jaoks käkitegu 😀 Ja oma suureks ehmatuseks märkasin just mõni hetk tagasi, kuidas meie maja ümber käivad kaks meest ja vehivad taskulampidega ringi. Selgus, et see on kohalik cämpi öövalve, mis on nö tavapärane. Eelnenud ööd on lihtsalt väsimus olnud sellisel skaalal, et poleks vist ka mutant nälkjate rünnakut kuulnud. Mutant nälkjad on nagu teod aga ilma kojata ning nende suurus on nimetissõrme pikkus ja laius. Väkk!

admin Puhkusejutud