Täna hommikul oli meil lastele lõbus plaan kavas. Sedakorda sõitsime kohale siis autoga. Õnneks parkimisega siin probleeme pole ja ka tasuline parkla ei ole “röövimine päise päeva ajal” 😀 Otsustasime liigelda pigem ringi meie autoga, sest kergem manööverdada ja saab liikuda natuke kiiremini kui kulgeda matkaauto sabas 😀

Lõbustuspark oli selline väike ja tagasihoidlik, koosnedes õuduste maja atrektsioonist, kolmest karusellist väike lastele , autodroomist ja paarist suletud atraktsioonist, millelt just suuremad lapsed lootsid kogemust saada. Meie üllatuseks sai populaarseks atraktsiooniks just autodroom…me vist lasime sealt neid mingi 5 ringi üksteisele otsa sõita 😀 ja karusell, kus juba vaatamisest pea hakkas ringi käima, sai tehtud mitu tiiru. Hinnad olid normaalsed ja eestiga mitte võrreldavad. Personaliküsimused ilmsed ka mitte. Mitte ükski neist töötajatest ei osanud ei inglise ega vene keelt. Kuid nad olid sõbralikud ja abivalmid.

Avastasime, et neil on kohvikutealad, kus on mõeldud lastevanematele ja lastele. Samal ajal kui täiskasvanud saavad toitu tellida ja rahulikult süüa, siis samal ajal saavad lapsed hoopis mängida mänguväljakutel, mis ehitatud toidukohtade juurde.

Arhitektuur on siin lummav. Ajaloolised hooned, mis on säilinud ja kasutusel vanaajast ka tänapäeval. Jäime ühe palee nimetust googeldama ja saime vasteks paar öise vanalinna fotojäädvusust. Ulme, kui fantasiline see näis. Ning homseks on plaan paigas – külastada õhtust vanalinna ja Kaarli ajaloolist ning keskajast säilinud silda.

admin Puhkusejutud