On avatud vaid Kõrveküla kodukohvikute raames, möödunud aastal, käesoleval aastal 21.07 ja pererahva lubadusel ka järgmisel aastal.

Eile, kuna perekondlik seiklus Peipsi äärde jäi ära, otsustasime väisata hoopis kodukohvikuid. Nagu ikka kodutöö oli kohvikute tegijal tehtud, niisamuti korralik leht facebookis, kus kõikide osalevate kohvikute tutvustus, menüü kirjeldus ja aadressid. Meie valik langes eeltööna ära, ühele kohvikule, nimega Heinakõrs, sest reklaami järgi, pidi lisaks toidule olema ka aktiivset tegevust lastele.

Oli. Tegevust, ilusat ilma ja väga head toitu, menüü, mis oli läbimõeldud ja näiliselt vähemalt perekondlikult kokku seatud.

Oli ka üles seatud telk, mis pakkus väiksematele mängjatele lõõskava päikese all varju. Ka terassile oli laotatud tekid, padjad istumiseks.

Väga mõnus lõunapoolik, pisikese põnni ja noorima tütrega 😀

Menüüks oli peremehe kartulisalat, püreesupp juurikate ja suitsulihaga, vahvlid, õunamahl, kodune punasesõstra limonaad ja maasika smuutijäätis.

Kui kohvikust lahkusime, anti lastele mõnus krõbevahvel näppu, autos krõbistamiseks.

Väga tore pererahvas. Hästi ettevalmistatud. Maitsev toit. Mis mulle väga meeldis, oli see, et menüüs polnud ühtegi friikartulit ega muud sellist😀

Soovitame järgmisel aastal külastada kõrveküla kodukohvikute raames, kohvikut Heinakõrs😉

admin Ajaloo arhiiv

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.