Meie peres on traditsioon, et kui on tähtsündmus, sünnipäev, olgu see siis juubel või mini pidu, siis peab olema ka tort. Ja õige tort on see, mis on hoole ja armastusega valmistatud, hoolikalt valitud toorainest. Õige tort on see, mis pole masstoodang ja mille säilivuskuupäev pole nädalaid.

Meie pere oli varem Gustavi tortide austaja, sest nende poolt valmistatud tordid maitsvad täpselt nii, nagu  meile meeldib.
Kuid siis sattusime facebookis peale loosile, kus loositi kevadel emadepäevaks kas sefiiritorti või napoleoni torti. Loosis, me kahjuks ei võitnud, kuid juba selle loosimise nägemine oli omamoodi võit, sest nüüdseks oleme me kõik tähtpäevade tordid – kringlid sellelt kondiitrilt tellinud.
Tüse Tort ja Krõnksus Kringel ( Vasula, Tartumaa). Armas perenaine on väga lahke, ja võimalusel alati vastutulelik. Kui ise ei saa tellitud toodetele järele minna, siis lahke perenaine toob selle sulle sinna, kuhu vaja.
Soovitame absoluutset lemmikut, kõigile 🙂
Sefiirikorvikesed.
Ja lapse sünnipäevaks Napoleoni tort pildiga
Ja minu vaieldamatu lemmik Brita tort. Suve jooksul jõudis meieni kaks varianti. Üks oli maasikatega ja teine vaarikatega. Maitse oli ühtemoodi võrratu 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.