Sophia hotell asub Lõunakeskuse juures. Autot saab parkida tasuta nii hotelli ette väikesesse parklasse või siis Lõunakeskuse parklasse. Kohti on Lõunakeskuse juures palju, hotelli ees asuvas parklas, kehtib reegel – kes ees, see parkimiskoha omanik 🙂
See hotell on mõnusalt avarate tubadega. Kuigi kodulehelt näivad kõik toad palju suurematena, kui need on tegelikult. Hotellis puudub külastajatele trepp.  Üles- alla saab ainult liftiga. Süsteem liftis, võib tekitada külastajates pisut segadust. Toas on olemas kohvi ja tee valmistamise võimalus. Puudust tundsime ka hommikumantlitest ja sussidest.  Meeldis see, et sellest samast koridorist, mille peal asus meie tuba, sai ka otse Lõunakeskusesse.
Sama teema, mis oli ka Dorpat hotellis. Majutust broneerides, kaheldi kas meie pere ikka ühte tuppa ära mahub, ja seega broneeriti meile kaks tuba. Seda teist tuba kasutasime täpselt niipalju, kui et käisime ja võtsime sealt ühisesse tuppa voodiriideid juurde. See on nagu teistmoodi puhkus jällegi, kui leotad varbaid suures vannis, poed valgete linade vahele ja saad multikaid vaadata, teed ise toas teha ja tuppa toodud snäkside krõbistamise saatel unejuttu lugeda. Voodites oli mõnusam hüpata, kui Dorpatis. Patjade asemel lennutati kaisukaid ja pehmeid patju kaisutati öösel. Boonusena võib veel öelda, et Sophia hotellis on mõeldud ka laste peale ja telekakanalite hulgas on üks multikakanal.
Hommikul oli hommikusöök Fii restoranis. Söök oli maitsev.Miljöö rahulik.
Meie puhkus sisaldas Sophias järgmist: majutust kahes superior toas (mahtusime ära ühte), Vspas premium piletit kõigile + jäätisekokteilid värskete maasikatega, saabumisel  toodi kerge eine sh suupisted, saiakesed, puuviljad, mahl) tuppa. Järgmisel hommikul oli paketi sees hommikusöök Fii restoranis ja lahkudes suundusime ka Vudila mängumaale.
Sophia hotell on Tartus ainuke hotell, kelle pakettide valikus oli Vudila mängumaa sees. Samuti see multikakanal.
Igatahes, mõnusad inimesed, mugavad toad, maitsev toit ja kiire suhtlus ja konkreetne broneerimissüsteem, annavad eelduse, et külastame Sophia hotelli peatselt uuesti 🙂
Soovitame teilegi.
Mis te arvate, mis võiks olla kolmas suurte perede sõbralik hotell Tartus?
admin Ajaloo arhiiv , ,

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.