Sellel sügisel, oleme hästi palju puutunud kokku erinevate hobustega. Otsustasime, ilusa sügisvärvide taustal, teha viimased värvilised pildid. Seelikud, hobused, ja enamasti nagu ikka, jäävad osad pildid meile, teised lähevad siis kodulehele või siia blogisse, reklaamima osaliselt vahvalt seelikuid, või aksessuaare, mis fotosessioonidel kasutame.

Sellel viimasel sessioonil, kus teemaks sügis purki, oli õues ikka päris külm. Aga pildid, ise tulid väga hästi välja ja ma võiksingi neid vaatama jääda.

See on see hobune, kellega olen varemgi ratsutamas käinud. Ratsu elab Tamme Ratsutalus, mis asub meie juurest u 15 minuti kaugusel, mööda Jõhvi mnt.

Tõeline iludus.

Satsiseelik ja sobivad kätised, on mõlemad loodud sügisevärvides, oranz ja must. Ja liblikad on juba mitu aastat, meie tunnuseks seelikutel.

Maagilisemat tunnet, aitab lähemale tuua suled ja pärlid, hobuse sabas ja lakas. Sadulas, tekkis mõte, kuidas, kappan läbi sügisestesse värvidesse mattunud looduse, mööda aia piirjoont ja siis hüppame nii juuste, ja laka lehvides üle aiapiirjoone…

Tore, päev. Oli see pühapäev.

Mis kõige toredam, fotograaf , Kadri Talivätsing, saatis meile pildilingi, juba 2 päeva pärast pildistamist. Vot, see on tase 😉

Grete Ajaloo arhiiv

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.