Algas suvi ja lapsed lendavad ringi. Ühel laager Saaremaal, teisel uus trenn, ja varsti ühine laager Võrtsjärvel. Ja tüdrukud, kes kodus, tahavad ka põnevust, lusti ja nagu kuulda, siis on ka soov laagrimelust osa saada.

Seega, on mul paar päeva juba kodus nö kodune laager. Maja ees on paar telki, kus lapsed ööbivad. Suur plika kutsus ka oma sõbranna külla, see Sosistaja, kellega on nüüdseks suhted rahujalal.

Ööbivad telgis, käivad ujumas, külastame koos erinevaid loodusmuuseume ja kogume templeid, teeme süüa, hüppavad päevad läbi batuudil, sõidame rattaga, ostame jäätist ( tänase vahejuhtumi tõttu, kohalikku poodi sellega enam ei tunnusta) vaid homsest väntame ratastega poodi, külastame Palalinna järve, mille vesi on nagu soe supp, ja pladistame nagu vannis.

😊Täna teeme ise jäätist. Kaunistame ise korjatud metsmaasikatega.

Vaatame multikat ja siis pärast unejuttu iga laps oma telki😀

Igasugu päevaseid ideid saab ammutada aga siit tüdrukutele mõeldud raamatust.

Trenditüdrukute nipid
Salong vannitoas

Nii, et meil on vedanud, et me saame elada maal, ujuda suures ja puhtas järves, sõita rattaga, ratsutada koplis ponil sadulata traavi, korjata võpsikus metsmaasikaid ja peesitada batuudil, vaadelda taevas sõudvaid pilvi, kuulata taamal kõmistavat kõud.

Suvemaitse😊

Meie kodune laager on nagu kirju mirju segasummasuvila ja maitseb ja lõhnab nagu vikerkaare suvi.

Homme loeme raamatuid ja lahendame infomiini. Külastame raamatukogu ja räägime raamatutest. Alustame suvise lugemispäeviku kirjutamisega.

admin Ajaloo arhiiv

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.