Teeme siis ühise kokkuvõtte ühest projektipõhisest päevast. Otsustasime märtsis 2020, et oma kogemusest õppimine ja omandatud teadmist jagamine võib olla abiks meiega sama probleeme jaganud lastele. Otsustasime hakata korraldama toredaid ja vahvaid ühisüritusi, et rääkida oma muredest, rõõmudest ja viia jutujätk sellele, et mis hakata peale, kui suurem või endast väga heal arvamusel isik, hakkab teist või teisele olulisi teemasid pisendama või halvustama.

Mitmete tegevuste ja koosviibimiste käigus, panime endale ka nime. Väikese Vääniku tugiprogramm “Oleme sõbrad”. Vahva disainifirma Soniik tegi meile flaieri tegevuse tutvustamiseks ja jagamiseks ka erinevad visiitkaardid. Hakkasime korraldama erinevaid üritusi.

Programmis kasutame TORE tugiõpilase põhimõtteid, KIVA eesmärke ja VEPA käitumisoskuste mängu metoodikat.

Suvine programm sisaldas endast tasuta kahepäevast laagrit koos telkimisega Kukulinna mõisas. Aktiivseid tegevusi, mida iga osaleja ise välja mõtles ja läbi viis, ja koos valmistatud sooja toitlustust 3x päevas. Koos koostööpartneritega ühistegemisi ( Saadjärves ujumine, vesirattaga, SUP lauaga sõitmine ja lõkkeõhtu koos karaokega) Suvise programmi viis läbi hea sõber Mann Aime.

admin Ajaloo arhiiv

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.