Suviseid sünnipäevi PEAB võimaluse korral pidama kodus. Seda siis juhul, kui elada oma majas, teistel kordadel ilmselt võiks see võimalik olla kas aias, või hoopiski teha teistmoodi ka ja hoopis niidul, põllul ja lõkkeõhtu stiilis näiteks. Või siis, nagu meid kutsuti täna sünnipäevale, kus me sugulas piiga, paras Väänik 😉 sai aasta vanemaks 13.

Sünnipäevapeole oli kutsutud kogu me jõuk, tema endi sõbrad, kokku kratte üle poole tosina. Sünnipäev oli läbi mõeldud ja ettevalmistatud ka mängude poolest. Eriti hästi läheb lastele peale aaretejahi mäng. Peaasi et auhinnad oleks. Ja kui aia taga laiub ääretu Saadjärv, siis peale sünnipäeva lauas istumist või siis ennem on end hea kosutada. Õhtul hiljem on ju tore ka vanematega koos grillida või neidki oma põnevatesse mängudesse kaasata. lastele uskumatult hästi läheb peale, kui emmed- issid või onud hüppavad nendega koos palli loopima, või mädamunas võidu jooksma, või kukuvad samamoodi libeddate plätudega murul.

Ja hoolimata oma loodud “teismelise” imagost, soovivad ka sellises vanuses lapsed veel, et vanemad laulaksid neile sünnipäevalaulu ja lõikaksid lahti sünnipäevatordi.

Suured lapsed on sisimas ikka parajad väänikud, olgu sul vanuseks kuus või kuuskümmend kuus, kolm, kolmteist või hoopis kolmkümmendkolm.

admin Ajaloo arhiiv

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.