• Äksi, Tartumaa
Väikesed väänikudx5 jutud arhiivis
Täpselt aasta jagu tagasi 🎂

Täpselt aasta jagu tagasi 🎂

Vahet pole, mis kell lapsed magama lähevad või kuidas oma õhtut sisustada, tee, mida ja kuidas tahad, ikka on kõige konstruktiivsem aega kirjutamiseks ajavahemikus 23 – 1.00 🙂

Täpselt aastajagu tagasi, see kõik siinne ka alguse sai. Kirjutamine. Alguses oli see vaid minu pärusmaa, siis liitusid oma väikeste tähelepanekute ka suuremad lapsed. Ja kuna perest ja meie tegemistest me ka kirjutame, siis pereblogi ja elustiili blogi nime, kanname me kenasti välja. Täpselt aasta eest, 14. 08 kirjutasime siia oma esimese postituse. Kui mu mälu, mind ei peta, siis võis olla see postitus sellest, kuidas me Tartus oma jaanipäeva pidasime. Teistmoodi. Spas- s. Mitte kuskil jaanituleplatsil külmetades või sääski söötes.

Aastaga on nii palju asju jäänud samaks, samas on toimunud ka nii palju muutusi. Vahel on muutused head, sest need viivad meid edasi. Vahel viivad muutused, kaugemale inimestest, kes alles olid meiega justkui sukk ja saabas ja kellega kasvõi ööd ja päevad messengeris mustki valgeks vaieldud – räägitud sai. Üldkokkuvõttes on muutused toredad.

Aasta tagasi alustasime seda siin, pooleldi koba peale. Katseeksitusmeetodil. Alguses kirjutasime, ka teiste tarkade inimeste kirjutatud, vaatasime, kuidas nende teema, kõnetas või paitas meid, ja tegime oma vaatenurgast selle ümber. Siis mingi hetk, tegin paar postitust oma perest, tegemistest ja sealt see lumepall veerema hakkas. Ja kulla Kärt, ma tänan, et oled sealtsaati aegajalt selline “kubjas” olnud ja edasi utsitanud minema.

See aasta on olnud tore aeg, ja usutavasti, see vahva aeg jätkub. Oma pere seltsis, meist kirjutades ja kõike muid teemasid jätkates, mida siianigi kirja pandud. Reklaami, soovitusi, loomingut ja mõnikord ka kriitikat. Kõike saab. 🙂

Palju õnne, siis Väänikute poolt oma vahvale lugejaskonnale 😉 Ja palju õnne, kõikidele Väänikutelex5 🍰

Hipp. Hureii 🥂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga