Täna on taaskord üsnagi vihmane hommik. Ka eile oli hall ja vihmane ja üsnagi uimerdusväärne hommikupoolik. Aga otsustasime olla täna asjalikud ja hoopis koristada ja teha suurpuhastust, et algavaks kuumalaine perioodiks koristusvaba aeg võtta.

Kogu selle koristamise käigus meenus äkitselt keskpäeva, et meil oli ju tänaseks aeg perearstile. Kauaoodatud kooli ja tarkuse süstiks. Lisaks süstile sai mõõdetud, kaalutud, rüht üle vaadatud ja hambadki ära kontrollitud ja silmanägemisele kiire ülevaade heidetud. Nüüd on ka arsti poolt koolimineja tunnistatud kooliküpseks. Nüüd peaksin veel ka ise, endas rahu tegema ja unustama ära mineviku varjud ühe potensiaalse klassijuhatajaga ja laskma asjadel lihtsalt minna. Protsess käib ja minna laskmine pole ka mägede taga – oluline on siiski laps ja tema esimene aasta esimeses klassis, mitte minu kogemuspõhine arvamus algklassiõpetajast mõne aasta tagusest minevikust. Kui tulevad dokumendipildid, siis tuleks enne jaanipäeva ka koolipaberid ära saata. Moodsal kombel käib nüüd kõik e- maili teel.🙂

Lisaks tarkusesutsule on täna ka minu sugulase sünnipäev. Minu õnnitluse sõnumile tuli vastusõnum, et tänasest päevast on tal duubel sünnipäev oma pisikese vastsündinud tütrega. Palju õnne tervele perele veelkord🎂🎉🍾 Minu meelest on väga vahva kui lapsevanemal ja lapsel on samal kuupäeval sünnipäev. Sel on justkui maagiline tähendus. Niisamuti nagu meil on kolm last sündinud just esimesel kuupäeval, kuigi ultrahelide järgi neid kuupäevi üldse ei ennustatudki.

Peale koristuspäeva suundusime uuesti järve äärde, kuulu järgi pidi vesi olema soe 25 ja enamat temperatuuri. Kuigi ilm oli pilves oli vesi tõesti ootamatult soe. Nii soe, et ligunesime vees seni kuni nahk tõmbus juba kortsu ja hambad plagisema. Lisanduv kananahk oli tõestuseks, et vees võib tunda kui kala vees, aga kui sul ikka soomuseid pole ja uimede asemel käed- jalad, siis oma tervise huvides tuleb veemõnusid tarbida mõõdukalt. Kui just tulemuseks tatist nina ja kurguvalu saada pole.

admin Blogi