Iga hommikusteks kuldseteks sõnadeks ja raudvaraks meelespidamiseks võiksid olla järgmised read : Hoida ja olla hoitud  Võta aega, et võtta oma kallimatel ümbert kinni. Võta aega ühes hingamiseks. Võta aega koos olemiseks. Sest midagi tähtsamat siin ilmas pole. Siruta ja kallista  Minu meelest, võiks November kanda nime kallistuste ja ümber kinni hoidmise kuuks –  teen üleskutse, et novembris kallistame maailma soojemaksvaat…taevas ongi pilvitu! Päike paistab eredamalt , muru on rohelisem ja kõik on mõnusam kui sul on maailma parim perekond, sõber ja vanemad.

Täpselt naelapea piha! Võta oma musirullid sülle, kallista teda ja maailm ongi kallistuse võrra soojem paik Mõnikord jäävad mulle sotsiaalmeedias silma vahvad laused, mis kõnetavad ja pildi silme ette toovad. Ja kui ma neid ka kohe ei kasuta, siis talletan tulevikuks. Täna tundus eriti sobilik jagada  lauset, mis pärineb tegelikult ühest väga heast kirjatükist, mida saad lugeda siit https://www.muurileht.ee/tunnete-okonoomika/

Tänane hommik algas hästi. Ärkasime. Sõime jäätist 🙂 ja läksime kooli, kes lasteaeda. Kallistasime. Lehvitasime. Ja jätsin enda kõrvl parkinud autole tuuleklaasile väikese teatise, no tänutäheks selle eest, et ta kõrvalistuja ukse oli kinni parkinud. Jätsin, väikese “aitäh” kirja ja shokolaadi ( neid mul autos terve varu) . Miks aitäh, arvasite midagi muud, eks? 😀 Aga aitäh sellepärast, et ma õppisin sel hetkel midagi ja selle õppimise käigus, ma vaatasin oma beebi põhjatutesse sinistesse silmadesse ja taipasin, et beebit oodates võid valmistuda ees ootavaks kui palju tahes, ent ikka on asju, mis võtavad põlvist nõrgaks. Kas või see kõige imetabasem – armastuse suurus, mis korraga su ellu tekib  Neil väikestel imedel on võrratu võime ilma sõnadeta öelda ära kõik, mida nad parasjagu tunnevad või arvavad. Ei möödu päeva, kus ma kogu selle armastuse eest, mida üks ja kokku viis  last endaga kaasa toob, tänulik poleks  Pealaest varbaotsteni olen. Armastus ongi taustajõud. Edasiviiv jõud.

 

 

admin Ajaloo arhiiv

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.