Tavakassad nutikate vastu revolutsioon ja Kalevi kommid, mis ajaga vaid paremaks muutuvad 😂😂

Eile koristasime tube, ja leidsime kotitäie komme. Jõuludest 😂 Tuleb tunnistada, et Kalevi kommid on päris hea säilivusajaga, igatahes “Maiuspala” hamba all ei karjunud ja maitses ka, nagu värskest peast 😀 nii, et kel vaja komme varuda, siis julgelt Kalev 😀😀 kuus kuud võivad vabalt kuskil peidetud olla “musta päeva” varuna.

Teega maitseb igatahes hästi. Võib olla mängib oma rolli ka see, et kommi pole juba….kuus kuud ehk söönud ka 😂

Nalja peab ka ikka saama. Koduseinte vahel ja…. linnas. Poes. Viimane selline suurem nali oli teisipäeva õhtul, u 19.30 ja 20.30 vahel.

Läksime õhtul poodi. Ilm oli ilus, ja ka linnarahvas poes, kes niisama nipet näpet, kes suurema ostukäruga. Kassas tabas aga meid kõiki üllatus. Kõik tavakassad suletud. Juhataja otsus ja tööjõu puudus. Minge nutikassasse.

Oli näha, kus mõni jättiski oma ostukorvi või käru lihtsalt sinnasamma ja jalutas poest minema. Meil oli käru täis, tundus imelik maha jätta ja tundus ka tüütu järgmisesse poodi minna, uuesti asju valima.😀

Läksime siis nutikassasse. Oi kui nutikas. 😂 seal siis see müüja astub me juurde ja teatab, et meie ostukäru on liiga suur, teile ei mahu siin asjad ära. Äkki kaalute ja maksate mitmes osas? Skännisime 2-3 toodet ära, siis näitab veateadet iga skänni järel, et kutsuge teenindaja😂 mida hekki.

Kõrval mässasid 2 tüdrukut kotitäie tomatitega. ” vanusepiirang tomatite ostmisel?” Või siis, et naaberkassas, paar, kes ootas teenindajat, et vanust kontrollida. Jabur.

Ja kuna me ei suvatsenud seal rohkem lolli mängida, siis ootasime seni, kuni tavakassad uuesti lahti tehti. Aga inimesed olid üllatunud, pahased ja no tõepoolest kui kauplus tahab iseteeninduskassasid hoida rohkem tööl, kui tavakassasid, andku aga informeerivate siltidega teada. Siis teame, näiteks minusugused poeskäijad oma raha viia kauplusesse, kes päris kell 20.00 ikka tavakassasid ei sulge.

Mulle meeldivad tavakassad, sest mulle meeldib vahetu suhtlus inimesega. Tere, head aega, aitähh ja palun. Jutukamatega võib olla nõks siit ja sealt. Varsti ei oskagi ininesed omavahel suhelda 😂

Massin ( ekraan) siin ja massin (ekraan)seal 😀

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga