Kuna meie noored on viimael ajal,minu meelest süvenenud nutiseadme jm ekektroonikavidina sõltuvusse. Hakkasin uurima, alternatiivseid tegevusi. Isegi koolitustele läksin, et keegi ei saaks öelda, et pole piisavalt teadmisi või kogemusi, lastega tegelemiseks.

Tahtsin luua kohalikele lastele ja mudilastele, võimalusi sisukateks ja toredateks ajaviiteks, mis ei oleks seotud nutiseadme või mõne muu vidinaga. pakkusin vallavanemale välja, soovides kasutada vabasid ruume. Sain targemaks niipalju, et ruumid ei sobi, noortega tegelemiseks ja kui mul on ideid,võiksin nendega pöörduda hoopis naaberkülla noortekeskuse poole.

Armas soovitus ja mõte,aga ei aitäh. Sest probleem ongi selles, et naaberkülla noortekeskus on mõeldud vaid ilmselt suurematele, minu sihtgrupiks olid aga kõik pisemad ka, kes võiksid tahta osaleda. Seega, usun, et seal naaberkülas on teisi tegijaid oma suurepäraste mõtetega 🙂

Niisiis, sündis Heade mõtete ja teadliku ajakasutuse grupp

Otsustasime, algselt noortega hakata välja andma kohalike noorte, mudilaste ja lapsevanematele sisukat ajakirja. Tutvustada kohalikke tegijaid, väärtustada maitseid sõnas ja pildil. Korraldada intervjuusid maakonna piires huvitavate inimestega. Teha loosimisi, milles võib võita vahvaid auhindu. Väärtustada aega, tervist ja õpime olema säästlikud. Rääkida, ettevõtlikest peredest, noortest ja silmapaistvatest lastest, meie kohalikus vallas ja maakonnas. Lootsime, et muhedad uudised, me noorte ajakirjas, pakub mõnusat sirvimist kõigile.

Esimene ajakiri ilmub novembri lõpus.

admin Ajaloo arhiiv

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.