• Äksi, Tartumaa
Mida teeme?

Mida teeme?

Meist on saanud enesega rahul olemise blogi.

” Maailma üks põnevamaid külgi on võimalus spontaansust kasutades luua hetki, mil avanevad väravad väga ilusate ja vägevate elamuste juurde.”

Seiklus raamatuga elik raamatuseiklus on võimalus avastada koos minuga erinevaid võimalusi, kuhu saab raamatuga seigelda, reisida ja mida lugedes avastada.

Avastada ülivingeid tähtede koosluseid ja võtmeasetusi häälikupikkustes, teha tutvust tähestikuga, salakeelega.

Võimalus minu kaudu tutvuda erinevate kirjandustegelastega sh autoritega kui ka raamatu  tegelastega.

Oskan juhendada tarkusi kokaraamatust ja pakkuda maitsta peente Pariisi croissantide maitset, otse siinsamas Eestis, Inglise kella viie tee kõrvale.

See on seiklus, kus võid teada saada, kuidas saab raamatusse illustratsioon, osaleda ise illustreerimise töötoas ja võime teha koos ühe päris oma muinasjuttudega raamatu.

Võid tutvuda täislausete maailmaga ning õpid kuidas saab leida raamatust ilma “googlet” kasutamata vastuse. Osalemas infomiinides, võid koju kaasa saada pärjatud nimelise auhinnaga.

Seiklus raamatus koos raamatuga annab võimaluse aega sisustada imelikult, veidralt, naljakalt, seikluslikult, põnevalt ja mis võib olla iga kord erinev ja teistmoodi, kui mis mitte kunagi ei saa olla igav. 

Tule ja seikle koos minuga. Raamatus ja raamatuga toas, õues, metsas või salaonnis või hoopiski mõnes vahvas maa raamatukogus…


Varem märkamatuks jäänud puuoksast võib saada kiik, ronimispuu, või maagiline uks salamaailma. Väikesest ponist ideaalne printsessi ratsu või indiaanipealiku sõjaratsu.


3. Disainin Sinu HETKE
Kui sünnipäev saab aset leidma hoovis või on plaan metsas pikniku plats eriti vingeks dekoreerida, tasub uurida minu käest ka neid võimalusi.

Korraldan ka vaikusematkasid väiksematele seltskondadele. Liainfo saamiseks, kirjuta postkasti.

Tugisõbra programmis on Covid-19 tõttu hetkel kohad täis. Pakume aeg ajalt võimalust osaleda vabatahtliku tugisõbra programmis. Tugisõbra programm on arendatud välja meie endi kogemustest nii lapsevanemana kui lapse seisukohast kokkupuutes pikaajalise ebaturvalise koolikeskkonnaga ( ebaterve käitumine kaasõpilaste poolt so koolikius)

Koolikiusamistega oleme väga lähedalt kokku puutunud mitmeid aastat. Räägime oma kogemustest. Praeguse 2020 suutsime meie selle lõputu õuduse enda jaoks peatada. Selle ajaperioodi sisse mahtus ka loomingulist tegevust – rakendasime oma emotsioonid loomingusse. Ka programmi raames, pakume erinevaid ajaveetmise võimalusi. Oma programmis kasutan TORE tugiõpilase meetmeid, KIVA eesmärke, VePa käitumisoskuste mudelit.

Teenused (lühidalt raamatu seikluste korraldamine, vaikusematkade korraldamine, oluliste hetkede disainimine, hetke-detailide kujundamine, pilt- sõnas temaatilised disainid)