Mida teeme?

Featured Image

Meist on saanud enesega rahul olemise blogi.

” Maailma üks põnevamaid külgi on võimalus spontaansust kasutades luua hetki, mil avanevad väravad väga ilusate ja vägevate elamuste juurde.”

Olen otsustanud, et kuna päris paljud määravad oma tegevuse ära kindlate hinnasiltidega, siis siit blogist te hindasid ei leia. Jah, me pakume mõningaid vahvaid tegevusi, kuid teenustasusid me üldiselt ei küsi. Ma soovin, et lastel ja sõpradel oleks vahva koos seigelda, midagi uut õppida ja avastada iseenda ja maailma kohta.

Meil on küll üks tasuline ürituste korraldamise teenus, mis käib läbi sotsiaalse ettevõtluse – Teostuudio

Me õpime läbi kogemuse, areneme läbi uute inimestega suheldes. Igal inimesel me ümber on meile midagi õpetada ja igas kogemuses peitub õppetund. Analüüsime, mõtleme ja vaatame üheskoos ringi.

Teenused, mida pakume seigelda raamatuga üheskoos 😉 Seiklus raamatuga elik raamatuseiklus on võimalus avastada koos minuga erinevaid võimalusi, kuhu saab raamatuga seigelda, reisida ja mida lugedes avastada. Avastada ülivingeid tähtede koosluseid ja võtmeasetusi häälikupikkustes, teha tutvust tähestikuga, salakeelega. Võimalus minu kaudu tutvuda erinevate kirjandustegelastega sh autoritega kui ka raamatu  tegelastega. Mõeldud eeskätt lastele vanuses 2-3 ja 4-5 ja 6-7 aastastele lastele. Osa võivad võtta muidugi kõik, kellel soovi.

Oskan juhendada tarkusi kokaraamatust ja pakkuda maitsta peente Pariisi croissantide maitset, otse siinsamas Eestis, kohalikus väikekülas või hoopis Sinu valitud kohas. Ajaliselt umbes Inglise kella viie tee kõrvale. See on tõeline raamatuseiklus, kui võid teada saada, kuidas saab raamatusse illustratsioon, osaleda ise illustreerimise töötoas ja võime teha koos ühe päris oma muinasjuttudega raamatu.

Võid tutvuda täislausete maailmaga ning õpid kuidas saab leida raamatust ilma “googlet” kasutamata vastuse. Osalemas infomiinides, võid koju kaasa saada pärjatud nimelise auhinnaga. Mõeldud eeskätt lastele, kellel lugemisoskus juba selge. 7-10 aastat.

Seiklus raamatus koos raamatuga annab võimaluse aega sisustada imelikult, veidralt, naljakalt, seikluslikult, põnevalt ja mis võib olla iga kord erinev ja teistmoodi, kui mis mitte kunagi ei saa olla igav.  Tule ja seikle koos minuga. Raamatus ja raamatuga toas, õues, metsas või salaonnis või hoopiski mõnes vahvas maa raamatukogus..Varem märkamatuks jäänud puuoksast võib saada kiik, ronimispuu, või maagiline uks salamaailma. Väikesest ponist ideaalne printsessi ratsu või indiaanipealiku sõjaratsu.


Kui sünnipäev saab aset leidma hoovis või on plaan metsas pikniku plats eriti vingeks dekoreerida, tasub uurida minu käest ka neid võimalusi. Võin olla konsultandi rollis ka 🙂 Korraldan ka vaikusematkasid looduses väiksematele seltskondadele. Liainfo saamiseks, kirjuta postkasti.

Tugisõbra programmis on Covid-19 tõttu hetkel kohad täis. Pakume aeg ajalt võimalust osaleda vabatahtliku tugisõbra programmis. Tugisõbra programm on arendatud välja meie endi kogemustest nii lapsevanemana kui lapse seisukohast kokkupuutes pikaajalise ebaturvalise koolikeskkonnaga ( ebaterve käitumine kaasõpilaste poolt so koolikius)Koolikiusamistega oleme väga lähedalt kokku puutunud mitmeid aastat. Räägime oma kogemustest. Praeguse 2020 suutsime meie selle lõputu õuduse enda jaoks peatada. Selle ajaperioodi sisse mahtus ka loomingulist tegevust – rakendasime oma emotsioonid loomingusse. Ka programmi raames, pakume erinevaid ajaveetmise võimalusi. Oma programmis kasutan TORE tugiõpilase meetmeid, KIVA eesmärke, VePa käitumisoskuste mudelit.

Teenused (lühidalt raamatu seikluste-,ja vaikusematkade korraldamine, hetkede disainimine ja tugisõbra programm, erinevad kogemuspõhised töötoad)

NB! Tasulised üritused ja teenused toimuvad kokkuleppel ja eelregistreerimisega. Grupi suurus, max 10 last. Hind on kokkuleppeline, mis sõltub soovidest, osalejate arvust ja asukohast.