Meist on saanud enesega rahul olemise blogi.

” Maailma üks põnevamaid külgi on võimalus spontaansust kasutades luua hetki, mil avanevad väravad väga ilusate ja vägevate elamuste juurde.” Me kõik õpime läbi kogemuse, areneme läbi uute inimestega suheldes. Igal inimesel me ümber on meile midagi õpetada ja igas kogemuses peitub õppetund. Analüüsime, mõtleme ja vaatame üheskoos ringi.

Teenused, mida pakume seiklemiseks üheskoos 😉

Seiklus raamatuga elik raamatuseiklus on võimalus avastada koos minuga erinevaid võimalusi, kuhu saab raamatuga seigelda, reisida ja mida lugedes avastada. Avastada ülivingeid tähtede koosluseid ja võtmeasetusi häälikupikkustes, teha tutvust tähestikuga, salakeelega. Võimalus minu kaudu tutvuda erinevate kirjandustegelastega sh autoritega kui ka raamatu  tegelastega. Mõeldud eeskätt lastele vanuses 2-3 ja 4-5 ja 6-7 aastastele lastele. Osa võivad võtta muidugi kõik, kellel soovi.

Oskan juhendada tarkusi kokaraamatust ja pakkuda maitsta peente Pariisi croissantide maitset, otse siinsamas Eestis, kohalikus väikekülas või hoopis Sinu valitud kohas. Ajaliselt umbes Inglise kella viie tee kõrvale. See on tõeline raamatuseiklus, kui võid teada saada, kuidas saab raamatusse illustratsioon, osaleda ise illustreerimise töötoas ja võime teha koos ühe päris oma muinasjuttudega raamatu.

Võid tutvuda täislausete maailmaga ning õpid kuidas saab leida raamatust ilma “googlet” kasutamata vastuse. Osalemas infomiinides, võid koju kaasa saada pärjatud nimelise auhinnaga. Mõeldud eeskätt lastele, kellel lugemisoskus juba selge. 7-10 aastat.

Seiklus raamatus koos raamatuga annab võimaluse aega sisustada imelikult, veidralt, naljakalt, seikluslikult, põnevalt ja mis võib olla iga kord erinev ja teistmoodi, kui mis mitte kunagi ei saa olla igav.  Tule ja seikle koos minuga. Raamatus ja raamatuga toas, õues, metsas või salaonnis või hoopiski mõnes vahvas maa raamatukogus..Varem märkamatuks jäänud puuoksast võib saada kiik, ronimispuu, või maagiline uks salamaailma. Väike poni muutub printsessi ratsuks või indiaanipealiku sõjaratsuks.

Sünnipäevad Kui sünnipäev saab aset leidma hoovis või on plaan metsas pikniku plats eriti vingeks dekoreerida, tasub uurida minu käest ka neid võimalusi. Ka õuetegevusi tuleme korraldama soovi korral just Sulle sobivasse paika. Vaikusematkad Korraldan ka vaikusematkasid looduses väiksematele seltskondadele. Liainfo saamiseks, kirjuta postkasti.

UUS! Matk metsas 1-2 H tutvustame RMK jm metsaradu, kus enda vastupidavust proovile saab panna. Proovime olla ühtlases liikumises järjest paar aktiivset tundi.

Tugisõbra programmis on Covid-19 tõttu hetkel kohad täis. Pakume aeg ajalt võimalust osaleda vabatahtliku tugisõbra programmis. Tugisõbra programm on arendatud välja meie endi kogemustest nii lapsevanemana kui lapse seisukohast kokkupuutes pikaajalise ebaturvalise koolikeskkonnaga ( ebaterve käitumine kaasõpilaste poolt so koolikius)Koolikiusamistega oleme väga lähedalt kokku puutunud mitmeid aastat. Räägime oma kogemustest.Programmi raames, pakume erinevaid ajaveetmise võimalusi. Oma programmis kasutan TORE tugiõpilase meetmeid, KIVA eesmärke, VePa käitumisoskuste mudelit.

NB! Tasulised üritused ja teenused toimuvad kokkuleppel ja eelregistreerimisega. Grupi suurus, max 10 last. Hind on kokkuleppeline, mis sõltub soovidest, osalejate arvust ja asukohast.