Saadjärv on üks kohalikke lemmikohti, kus saab suvel paadiga sõita ja kalal käia. Ka talvvel on siin võimalik kalal käia, uisutada, tuulesurfi jääl harrastada, lastega jalutamas käia ja koertega ringi tuuritada. Absoluutne talve võlumaa. Täiesti tasuta atraktsioon, isegi uisutada saab täiesti tasuta. Lükka vaid plats puhtaks ja anna minna. Poognad, kaheksad ja piruettid, mis ka uisubaleriinile silmad ette teeb. Saadjärvel käivad ka mitmed taliujujad oma suplust harrastamas.

Üks pisut õnneliku lõpuga õnnetus juhtus ühe kalamehe jaoks, kui märgistamata taliujujate auku sisse kukkus ja poolest kehast märjaks sai.

Aga seal Kukulinna kandis, kus on linnlaste suvine lemmik ujumisplats ja turistide lemmik atraktsioon kollane ruut – käisime meie hoopis teepidu pidamas. Teepidu on selline pidu, kus kõigil on hea tuju, kaasas on paksud kindad ja värvilised sallid ja suhupistmiseks magusad küpsetised, millele saab peale lonksata kas vaarikavarre teed või hoovist korjatud pärnaõite teed, koos koduselt ise vurritatud võililleõie meega. Ja kui veel päikest ka on, siis miks mitte teha üks vahva piruett ja siis õe või sõbraga üks muhe kallipilt teha 😉

admin Blogi