Meie piiga sünnipäev, oli sel aastal täiesti teistmoodi. Loobusime plastiknõudest, mängutoast,- mängumaast ja terve rühmatäie laste kutsumisest.

Juba mitu kuud, varem, otsustas piiga, kus tema soovib oma sünnipäeva pidada. Ehk siis Juula Külamajas. Siin, kus alati paistab päike. Olla on hea suurel ja väikesel.Palju ruumi jooksmiseks, mängimiseks. Ja koht, kus fantaasia on piiritu.

Ja siis sai paika, ka nimekiri, keda kutsuda. Otsustasime seekord kutsuda lapsed, keda piiga, peab oma sõpradeks.

Üks tüdruk, kes ei saanud tulla, tegi sellise üllatuse, et saatis pakiautomaadi teel oma kingituse ja armsa kaardi sinna juurde.

Siis otsisime, torditegijat. Saime ühe kontakti, millele kirjutades, vastati kiirelt ja soov sai paika pandud. Leppisime ka kellaaja kokku, kuna tordi kätte saab. Mõni nädal hiljem, sattusime Tammelinna kodukohvikute päeval, nimetatud torditegija toodangut mekkima ja rohkem me ei kahelnud, kas sünnipäeva tordil on lööki või ei 🙂

Igatahes, valge shokolaadi mousse tort, oli nii menukas, et alles jäi seda tükike, paar. Mitmed, lapsed, kes sünnipäeva torti tavaliselt ei söö, palusid juurde teise ja kolmandagi tüki. Taevalik! Siidine, õhuline, nagu paradiis 😉

Pildile sai poni Zimba, kuigi oleks pidanud olema Zera. Aga eks õigel päeval, on siis tordil õige poni 😉

Ponid Zimba ja Zera, tulid ka meie piiga sünnipäeva peole.

Üllatus. Siia autosse, mahub kaks poni 🙂

Ja, nii vahva oli vaadata, kuidas pisikesed tüdrukud, sattusid õhinasse ja olid nii elevil, et said pisikeste, pehmete ja sõbralike ponidega mitu mitu ringi teha.

Ka väike põnn sai jälle sadulasse.

Pärast ponide ära saatmist, mängisime mänge, mis suurtel välja mõeldud, kasepuu kulli, peitust. Lapsed jalutasid koera, üksteise võidu. Kiikusid, ronisid ja turnisid ja kõigil oli täiega lõbus.

Hiljem lauldi sünnipäeva laulu ja sõime torti. Siis grillisime, tegime sauna, olime kaua õues. Lõpuks tegime põrandatele asemed ja uni tuli kõigil üsna ruttu. 😉

Siia lõppu, lisame pildi, Zimbast, Zerast ja tüdrukutest, mis tehtud ühel teisel, varasemal päikselisel augusti õhtul Likemetsa tallis. (Fotograaf E. Aab)

See oli üks, eriti vahva pidu 😉🌷

admin Ajaloo arhiiv

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.