Suvi on ikka täiega vahva aeg. Sellel suvel oleme vennaga enda jaoks avastanud telkimise võlud. Oleme paar korda, ka telkima sõbrad kutsunud, kuid siiani oleme alati enne hommikut tagasi tuppa hiilinud, sest lihtsalt nii külm on umbes päikesetõusu ajal ligi hiilinud. Üksõhtu avastasime end telgist trobikond kahtlaste putukatega. Sõbranna arvas, et need olid kõrvahargid võimidagisellist. Siis me ka putkasime kiljudes tuppa ja sõbranna kutsus ema järgi.

Täna me aga telgime sugulasega, ja sõbraga, kes elab kõrvalmajas. Tüdrukud on oma telgis ja poisid oma telgis. Loodame, et öösel vihma ei tule ja hommikul külm ei hakka.

Meil on siin telefonid, millega valgust näidata. Käisime rannas varbaid leotamas ja tegime sillal looduspilte. Mängime kaarte ja näksime varem valmis tehtud võileibu ja joome limonaadi peale. Mekkisime ära ka, Värska VurtsVusseri – see on siis mahl koos karastusjoogiga. Isiklikult soovitan külmalt tarbida, siis on väga hea janukustutaja, pole magus ka. Aga soojana on lihtsalt…. jook. ei midagi erilist.

Võtsin raamatukogust Astrid lindgreni raamatu ka, emps arvas, et oleks kasulik suve jooksul vähemalt 5 raamatut läbi lugeda. 🙂 Suur vend läks ja vedas omale “Pal – tänava poisid” (see on raamat) koju. Eks hommikul on hea lugeda, kui telefoni akud peaksid tühjaks saama.

Homme läheme – õigemini täna hommikul läheme vanaema juurde, silkame ka metsa alla, äkki saab veel metsamammusid torbikusse korjata 😉

💗 Armsad sõbrad, soovin teile kaunist ja värvilist koos olemist nii pühade ajal kui ka igas järgnevas hetkes, mille teineteisele pühendate 😉

Grete Ajaloo arhiiv

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.