Täna hommikul, magasime sisse. No kui ikka kell 1 magama saad, siis on ka und hommikul natukene kauem, kui muidu. Igatahes randa jõudsime me hommikul alles kella kümnest, kui pool randa juba võõraid täis oli 😀 Aga me ei lasknud enda häirida ja nagu lubatud – hommikusöök rannas – tehtud sai. Võikund, vinkud, apelsin, vesi ja tee. Pisut spartalik ja lihtne aga uskumatul kombel uskumatult maitsev.

Pärast hommikusööki – kulgesime rahulikus tempos veel kaldaliival mängdes ja madalas vees lobistamises. Jutustasime teiste emadega – ja temperatuur oli täitsa talutav.

Samuti sai siis ka Lähte noortekeskuses, peetud väike pidu, tähistamaks me laste kiituskirjadega lõpetamist. Lähte noortekeskust saab rentida ka sünnipäevade pidamiseks. 5 eur/ tund ja kõik vajaminev kohapeal olemas. Lisaks on valmimas ka uus ja uhke mänguväljak bäiksematele lastele ajaviiteks. Osa sellest ajast, jalutasin oma sõpradele külla, ning viisin ühe teise piiga meie kohaliku randa ujuma.

Siis me käisime õhtul veel pikalt ujumas, tegime kõik koos süüa. Caesari salatit dipikastme ja vinkudega. Ja mannavaht vaarikate ja külma piimaga. Kuivatasime ahjus leiba, ning maitsestasime maitseainetega. Dipikastmega, väga hea “krõpsu”laadne toode,

Praegu, ma siis loen. Loen põhjamaa kirjandust ja paari seikluslikku romantikat. Vahel on nii, et mida rohkem raamatukangelaste elus seikled, saad mõtteid kuidas oma päriselu konfliktiolukordades näiteks toimetada. Sain täna kirja, ka lähemal asuba kooli töötajalt, kellega praeguseks oleme arusaamatused lahendanud ja omavahel vabandused esitatud. Tegelikult on ikka hea tunne küll, et selle teemale on kriips all ja me mõlemad oleme suutelised minema edasi, õppides koos nii mõndagi olulist. Loodame, et ka neil on suvi tore ja päikseliste ilmadega.

Nii on palju rahulikum keskenduda mõnusatele suvistele ilmadele ja headele raamatutele.

admin Ajaloo arhiiv

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.