Jaa. Hoolimata alles pikalt läbitud edasi tagasi reisist Leetu ja tagasi, oleme me jälle ratastel. Tänane sihtpunkt on Pärnu.

Tänaseks lubati ilmselgelt ühte selle nädala ilusamat ilma, enne algavaid vihmasid. Algselt oli meil plaan vaid põnnige seiklema tulla, kuid asjaolude muutumisel, tripime kogu perega. Kuidas teisiti ilmselgelt.

Minul oli täna oma eesmärk – saada endale imeilus tattoo käsivarrele, mille järgi ammu õhanud olen. Eelmisel aastal, umbes samal ajal, kinkisin kaasale tattoo käsivarrele ja nii muuseas ütlesin, et ma tahaks ka endale. Ja nüüd aasta hiljem, mu soov täituski. Minu kokkupuuted senini igasuguste tatoo meistritega puudunud, kuid leian, et weg disaini meister https://www.facebook.com/wegdisain/ on oma ala parim. Ja kindlasti – hoolimata pisikesest ebamugavustundest teatud hetkedel, lähen ma sinna tagasi.

Mõtted juba peas tiirlevad, kuid minu jaoks on hea teada, et nendest tiirlevatest mõtetest ja märksõnadest pannakse kokku ainulaadne kavand, mida kellegil teisel lihtsalt ei ole.

Ükssarvikul on oma sümbol, kuid liblikad ja laste nimetähed on arusaadavad ilma selgitustetagi.

Minu tatool on siis mõned sümbolid, mis on teada vaid mulle ja laste nimetähed, mida ilmselgelt kellegil teisel pole 🙂 Ma ilmselt hiljem teen eraldi potituse, kuidas mu järgnevad päevad mööduvad seni kuni mul enam käsivars päikest saades kipitama ei hakka. Ja tattoo tegemise protsessist tuleb ilmselt ka pikem postitus. Igatahes, kui kellegil huvi tärkas, siis kindlasti uurige ise wegdisain lehelt järgi ja võtke ühendust. Kindlasti tuleb arvestada, et inimene teeb tööd oma südamega, ja ootejärjekorrad on olemas ning kavand saab valmistatud vaid teie soovide ja nägemuse kohaselt 🙂

Samal ajal, kui minul ilus pilt käele kanti ja kuju võtma hakkas, käisid ülejäänud perekond Papiniidu rannas jalutamas ja merevees ujumas.Seega selle suvine meresuplus on neil kõigil tehtud. Käisid poes shoplemas ja väljas söömas. Naljakas kuulda, kuidas väiksem arv toituportsjonid läksid rohkem maksma, kui Leedus terve perega väljas einestamine.

Pärast suundusime siis Surju, Kristheli https://www.facebook.com/kristhelfotograafia/ juurde oma igaaastasele suvisele terve pere fotosessioonile. Kristhel pildistab oma maakodus. Meie maalastele avaldas suurt muljed muidugi mustad lambad, kanad ja hobune. Suur sõprus tekkis ka Kristheli väga sõbraliku kassiga, kes me kassi lembese piiga südame koheselt võitis. Ja muidugi on Kristhelil ka väga uhke ja sõbralik ponipoiss, kes uljalt ilmselt põldude kappaks, kui vaid võimalust antaks. Kuid kes ka rahulikult lastele ponisõitu koplis käekõrval teeb, vaikselt nügides ja maiust norides end sügada laseb. Seesama ponipoiss ootab ka vahvaid sõpru omaga tegelema. Vaata kuulutust siit https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3806116422737235&set=a.296351817047064&type=3&theater

Kell oli vist kuus juba, kui Surjust edasi Häädemeestele jõudsime. Seal elavad me onu ja tädi, ning on alati saanud traditsiooniks, et kui Pärnusse satume, siis käime ka nende talukohast läbi. Seegi kord, kostitati meid kuumaks köetud sauna ja värskelt punti köidetud vihaga. Rääkimata grillitud maitsvast lõhest ja omaaia saadustest + feta ja arbuusiga suvisest salatist. Oma aia ploomid olid me laste lemmikuks. Ja laste südamed said võidetud shokolaadi jäätistega. Ilmselgelt 😀

Tagasi koju asutasime pisut hilinenult, kuid kes ikka meeldivast seltskonnast ruttu lahkuda tahab. Kell oli vist 22.15 kui autonina Tartu poole keerasime. Otsustasime riskida ja läbi Viljandi kaudu tulla. Õnneks öösel olid ehitusmasinad tee ääres ja üldiselt väga hull liiklus sealt kaudu polnudki. Mõned autod ikka Pärnu suunas liikusid, sest homme pidavat seal algama vist Pärnu Maitsete Uulits, mis on peale väikest pausi taas tagasi ja toimub tänavu kolmandat korda.

Päris koju jõudsime just nüüdsama. Mul und veel pole, sest kui pean olema pikalt roolis, siis kaob mul uni ära. Kuigi mulle muidugi meeldib autoroolis olla, siis mõnikord pimedas silmi pingutada, et turvaliselt oma pere kodu toimetada, siis see on väsitav ja pärast pigem ergastav. Üks on kindel, et hommikuni magavad kõik.

Mul veel vaja maha tõmmata tattoolt plaaster… pimedas autosõidu kõrval, pole mul erilist suhet ka plaastritesse, mis vajavad kehalt eemaldamist 😀

admin Ajaloo arhiiv

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.