Klassikaline koorejäätis, millele lisab värskust jäätise sees eraldi triibuna asetsev sidrunimoos. Pööraselt hea maitse kõrval on selle jäätise trumbiks ka täpselt paras suurus – piisavalt väike, et võid seda endale julgelt lubada ja piisavalt suur, et rahuldada kenasti magusaisu.

Kaal ja maht: 75 g / 140 ml

100 g toote keskmine toitainete ja energiasisaldus:

  • Energiasisaldus: 1052 kJ/251 kcal
  • Rasvad: 11 g (millest küllastunud rasvhappeid 7,2 g)
  • Süsivesikud: 36 g (millest suhkrud 28 g)
  • Valgud: 2,8 g
  • Sool: 0,10 g

Kõlab nagu hästi. Aga kui paberi ümbert ära koorid, vaatab vastu mingi mini jäätiselaadne toode. Oleks me teadnud, et selle 0,85 sendi eest saab mini jäätise, oleks eelistanud varasemat lemmikut, tavasuuruses. Tunnen pisut end igapäevase jäätise tarbijana, hinnateadliku ostlejana ja visuaalse vaatepildi ning tegeliku jäätise suuruse osas ninapidi veetuna.

Visuaalselt on pakend võrdväärne suure jäätise ümbrisega, kuid jäätis seal sees on poole väiksem.🤔 Lapsed, ei loe pakendilt, kui suure jäätisega on tegu, vaid vaatavad, visuaalset poolt ja hinda.

Aga see ongi ainus kriitika, sest koorejäätis ja sidrunimoos on imeliselt maitsev kooslus. Vahvel on parajalt paks, krõbe ja sobib selle külma maiusega suurepäraselt.👍💚 Seda võiks igapäev süüa ja päevas lausa, mitu tükki 🍦

Selliste ilmadega, nagu täna, on see jäätis ikka imehea.

Tegelikult oli see justkui preemia selle eest, et koolivaheajal jõudsin läbi lugeda kohustusliku kirjandi raamatu “Oscar ja roosamamma”, kirjutada kokkuvõtte ja koostada ristsõna stiilis lauamäng raamatu kohta.

Kohtumiseni jätgmises postituses.💚

admin Ajaloo arhiiv ,

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.