Kunagi õppisin Võrumaa Kutsehariduskeskuses turismi erialal teoreetilisi teadmisi, kui praktilisi oskusi, tuleb tõdeda, et ammune otsus, oma lapsepõlve kodust asuda õppima eriala teisele poole Eestit, on vaid kasuks tulnud.  

Kunagi ammu olin esmakursuslasena praktikal Reval Hotel Olümpias ( praegu kannab nime Radisson Reval Olümpia) – üsna võimas koht – Lõuna Eestist pärit tüdrukule, kes esimest korda suurlinna sattus. Siis olin mõned aastad Estravelis ametis turismikonsultandina, edasi astusin sõbrannaga kahasse ja hakkasime ise puhkusepakete koostama ja pakkuma.  

Olen olnud nn testklient oma perega erinevates majutusasutustes, turismi vaatamisväärsustes ja atraktsioonidel. Kui ise pakette ja muhedaid puhkusehetki koostada ja pakkuda, peab teadma, mida oma klientidele pakud 

Me pole tavaline tüüp klient. Me reisime ja puhkame alati perena. Aga teadupärast on enamikel asutustel siiski veel raamides kinni mõtlemine, et pere on pere, kui seal on 2 vanemat ja kaks last.   

Niisiis, siin me siis kavatseme kirjutada erinevatest võimalustest, kuidas veeta perega meeldivalt kodus-väljas aega, ka siis, kui sul pole just tüüpiline 2+2 perekond.  

Lõbutseme ja avastame koos! 

admin Ajaloo arhiiv ,

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.