ja kui te nüüd arvate, et siin postitusest tuleb juttu beebidest siis eksite. 🙂 Mäletate mõninga aja tagust postitust, kus me pisut vanem perelemmik ootsib uut kodu ( Ford Galaxy, 2008, 7 kohaline). Tegelikult, otsib tema endiselt uut kodu.

Kuid täna sõitis me koju hoopis nii tutikas pereliige, kes enne meie sisseistumist, oli mööda maad mõõtnud vahemaid 15 km jagu. Poiste värk, ja nii nad siis seda koju tooma läksidki.

Ja koheselt võitis ta mu poolehoiu, sest tagumistele parkimisanduritele, ei saa kunagi ei öelda. Abiks manööverdamisel ja parkimisel. Varem tundus mõeldamatu, et ma suudaksin 5m bussi kriimuvabalt parkida 🙂 Ja ohh seda vaatevälja ja ruumikust. Me kõikide egod mahuvad ära ja vaat, et jääb veel ruumi ülegi.

Selline ost nõuab väärilisel moel tähistamist. Ja ilmselgelt pasib selleks Hollyfood, mis on tuntud, kui lähistel asuvate sh Tartulinna toidukohtade Mekana. Minu jaoks vähemalt, sest vähemalt kolm aastat on seal parim shokolaadi fondat, kus mõnus soe sulav shokolaad, külm vaniljejäätis ja marjad.

Uue avastusena Minimeltsi jäätisepärlid, mis lapsed oma uue lemmikuks tunnistasid. Purgike paistab väike aga sisu on täiesti piisav, et mõnus desserdi nauding puhastest maitsetest kätte saada.

Rääkimata nendestimelistest praadidest, mis on taskukohased, imemaitsvad ja kogustega taldrikutel EI OLE koonerdatud 🙂 Pärast praadide säämist on kõht mõnusalt täis ja TEGELIKULT ei olegi vaja ju seda magustoitu sinna otsa suruda AGA sa PEAD, sest kogu see toiduelamus on Hollyfoodi poolt väga peenelt välja mõeldud ja patt oleks seda kasutamata jätta. Kui tihti sa ikka tähistad, või ekstra sinnapoole satud 🙂

Siin on lastele mängunurk, toitude ooteajad on mõistlikud, kui ka maja täis on. Kes kohapeal süüa ei soovi, võib kaasa tellida ja kes just kohapeal süüa soovib, saab ka laua eelbroneeringusse panna.

Nii et endiselt väga heal tasemel ( ei ole taset alla lasknud) ja alati ootuseid ületav, nagu Hollyfoodile kohane.

Ja minu esimene sõit, meie uue sõbraga. Ossavaumaütlen 😀

admin Ajaloo arhiiv

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.