Minu esmane kokkupuude Yagaga leidis aset aprillikuu lõpus, kui mind tabas soov maha müüa kõik väikseks jäänud beebiasjad. Olen nõus suht tasuta ära andma, sest soovin koju, lihtsalt natuke rohkem vaba ruumi :). Komistasin poolkogemata sellise veebipoe lahenduse loomise peale, nagu on seda yaga.ee LIHTNE JA TURVALINE LAHENDUS VEEBIS MÜÜMISEKS

Minu jaoks oli üsna eee, pimedas kobamine. Konto sai loodud ja esimene ese ka üles pandud. Ja siis läks see, meelest ära ka. Ühtegi teavitust ei tulnud ka kuhugi ja sinnapaika see jäi. Kui ükspäev selgus, et keegi on selle toote omale ostukorvi poetanud ja tunneb meilitsi huvi, et kuna posti saab 🙂 Noo, hea oli lubada, et hommepäev saab smartposti. Üllatus. See toode sinna ei mahu ja cargobus tahab hingehinda. Piinlik. Tunnistan, et algaja ja esimese korraga vist piisavalt õpetlik 🙂

Aga siiski,.. kui sellest viperusest mööda vaadata on keskkond ka algaja sõbralik ja lihtne ning turvaline. Sõltub, vist ka sellest, kui arusaaja on näiteks inimesed omavahel. Minul vedas, minu esimeme ostja, ei teinud väga suurt numbrit, sellest et ma nii teadmatult koba olin. Suhtlemisest ja kompromissivalmidusest kauba kätte toimetamisel on palju kasu. Aga keskkond ise on väga kasutajasõbralik, kui sa sellest aru saad.

Yagast lähemalt.

Yaga sai alguse soovist müüa Facebooki müügigrupis mugavalt maha lapsekäru, mis koridoris tarbetult ruumi võttis. Müügiprotsessi käigus tuli lühikese aja jooksul vestelda kümnete huvilistega, vastata ühtedele ja samadele küsimustele käru seisukorra, vaatamisvõimaluste ja hinnaalanduse kohta, teha lisapilte … ehk esmapilgul kiirele müügiprotsessile kulus tegelikkuses uskumatult palju aega. Lisaks ei leidnud me turvalist viisi, kuidas lahendada makse- ja transpordiküsimus – kas peaksin enne kokku panema ja teele saatma käru või ootama, kuni ostja makse on laekunud pangakontole.

Sellest sündiski idee luua Yaga – lihtne, kiire ja usaldusväärne võimalus veebis müümiseks, kus maksmine on turvaline ja kauba saab mõne klikiga tellida lähimasse pakiautomaati.

Yaga on mõeldud kõigile, kes tahavad mugavalt ja turvaliselt veebis müüa.

Aga täpsemalt…

  • Kõigile, kes soovivad kasutuseta jäänud või uute asjade müügiga teenida lisaraha.
  • Keskkonnasäästlikku mõtteviisi armastavatele inimestele, kes otsivad uut kodu oma kasutatud riietele, jalanõudele ja muudele tarbekaupadele.
  • Loomingulistele inimestele, kes soovivad veebis müüa oma loomingut ja käsitööd.
  • Ettevõtjahingega inimestele, kes müüvad kõike alates tehnikavidinatest kuni moeka brändikaubani.
  • Blogijatele ja influenceritele, kelle fännikaupa ootavad nende kümned tuhanded jälgijad.
  • Ettevõtetele, kes vajavad lihtsat, funktsionaalset ja turvalist veebipoe lahendust.

Ja loomulikult on Yaga mõeldud kõikidele ostjatele, kes otsivad unikaalset kaupa, veel avastamata Eesti disaini, tõelisi moepärleid ja vintage’t, soodsa hinnaga diile ning midagi teistsugust otse ettevõtlikelt müüjatelt!

Soovitame Yagat. www.yaga.ee

admin Ajaloo arhiiv

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.