Mainin ära siinkohal, et me käime pärist tihti erinevate fotograafide juures, sest meil on palju ideid, mida võiks püüda piltidele, et kasutada neid mõtteid hiljem siin postituste illustreerimiseks. Raamatutele läbivaks kujundustiiliks jne. Mõnikord, me käime-teeme- oleme-mekime ja siis kirjutame meile meeldinud ettevõtja-ettevõtte kohta ka postituse ja jaganud neid tehtud( või meie tellimisel (meie poolt tasutud) fotosid oma siinsel või fb lehel. Ja oleme lubanud neid pilte kasutada eelnevatel aastatel ka neid pilte neil – kelle juurest me näiteks oleme ostnud ( maksnud oma raha eest) oma üritusel või piknikul dekoratiivsel eesmärgil toote.

Alates 1.01.2021 ei ole lubatud kasutada meie fotosid, mis on tehtud meie endi poolt/ või lastud meie tellimisel teha ( mille eest oleme me maksnud)/ka juhul, kui seal pildid on illustreerivaks tooteks/esemeks /loomaks midagi/kedagi, mille eest oleme meie maksnud raha ja avalikustanud milleks meil seda toodet/teenust/ looma on vaja jäädvustada.

Kui me oleme Sinult midagi tellinud/ostnud ja selle eest maksnud, siis omi pilte me alates 1.01.2021 ei ole lubanud ilma lisatasuta kasutada ilma eelneva kokkuleppeta. Need pildid kuuluvad siiski meie erakogusse ja kui neid pilte soovib keegi kasutada, siis eeldame vastavat viidet.

(See postitus kehtib ka neile ettevõtjatele, kellele andsime loa kasutada meie fotosid aastatel 2019-2020. Mööname, et enne 1.01.2021 kuupäeva tehtud kokkulepped olid seni kehtivad , kuid alates 1.01.2021 on meie erakogu fotode kasutamine keelatud, kolmandate inimeste lehel oma ärihuvide reklaamimiseks. – kui selleks puuduv vastav kirjalik kokkulepe).

Ehk puust ja punaseks. Kui me oleme jaganud aastatel 2019-2020 sinuga oma erakogu pilte, et sa saaksid oma toodangut reklaamida oma kodulehel, siis see suuline kokkulepe kehtis kuni 31.12.20. Alates 1.01.2021 ei ole meie erakogu/ blogis kasutatavad pildid ILMA kirjaliku kokkuleppeta lubatud (laieneb fotodele, mida varasematel aastatel ilma tasuta seni kasutada said)

Blogi sisu on kaitstud autoriõigustega ning refereerimiseks ja kasutamiseks küsige tutvumist “REKLAAM” hinnakirjaga.

Blogi ja muude lehtede sisu, sh blogipostitused, pildid, videod, videotes öeldu ja muud materjalid on kaitstud autoriõigustega, mis kuuluvad Väikesele Väänikult ( 5x) (va sisu, millel on viited teistele autoritele). Eelpool loetletud veebilehel ja sotsiaalmeedia kontodel oleva sisu avaldamine, kopeerimine, refereerimine ja muul viisil kasutamine olenemata kasutamise eesmärgist (st ka juhul, kui kasutamise eesmärgiks ei ole tulu teenimine) on keelatud või tuleb tasuda autoritsasusid.

Sisu kasutamine tähendab, et aktsepteerite lepingu tingimusi. Väike Väänikx5.ee lehelt ja facebooki lehelt on lubatud reprodutseerida, kopeerida, refereerida ilma tasuta üks lause iga artikli kohta, iga järgneva lause eest on autoritasu 50€. Ka ilma loata erakogu piltide kasutamine ei ole lubatud.

admin Blogi