Väikeste piigade hommik algas hommikul pannkoogi teoga. Ja täna sõime pannkooke ehtsa võilille siirupiga. Koduselt ja teadmistega korjatud, keedetud ja purki talletatud. Ja pannkookidega, imehea.

Pärast, seda, proovisime järele kehakoorijad, mis seni külmikus, oma järge ootamas. Meresoola ja maasikajahuga….oioi, kui hea lõhn ja isegi maitse, oli päris hea. Kuigi olen veendunud, et söögikõlbulikuks , see siiski pole mõeldud. Aga piigade rõõmuks oli see piisavalt “krõbe”, et hõõrumise käigus, vingerdada kui ussike ja itsitada kõht kõvveras. Teine piiga, valis omale kohviga koorija, ma arvan, et see oli pruuni suhkru ja kohviga. Oi oi, kui naljakas, oli pruuni kohvipuru, väikse poisi kõhu peal taga ajada. Nii hästi lõhnab, et sööks kasvõi lusikaga 😉

Pärast tegime veel kreemitamiseringi ning vahvel lokitamise pooltunni ja olimegi valmis vaatama Lottet ning kuukivi seikluseid.

Lugesime jõulujutu lõpuni ning mängisime plastiliiniga. Isegi võileivad, valmisid kahe osava koka käe all, täitsa kähku, kui kuulda oli koeratüdruk Lotte esimesi seiklusnoote.

Plikadega, on kodus toimetada väga lahe.😉

Kadri Ajaloo arhiiv

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.