Nädalavahetus on väikeste väänikute päralt. Enamasti lükkame kõik kooli ja lasteaia meisterdamised ( need mis igapäev võib olla tehtud ei jõua), ja nihutame ajakava just omale pingevabaks, et ei peaks väänikutele tekitama stressi just järjest kuhjuvate asjadega.

Niisiis, lasteaias paluti tegeleda, erinevate tekstuuride otsimisega, munade värvimisega ja värvimise ning nuputamisega. Ka koolis anti üles loovtunnid, siis võtaks me tegemised nädalalõikes kokku.

Käisime matkarajal, järve ääres. Otsisime looduslikult midagi suurt ja kõva, midagi pehmet ja kohta, kus oleks ilus vaade. Me leidsime matkarajalt metsas suure kivi, paksu ja pehme samblavaibaga. Kivilt oli ääretu ilus vaade.

Saadjärve kaldalt leidsime teokarpe, ja kivikesi ( arvutamiseks) ja silla alla piiludes, leidsime kalu.

Värviliste munade otsingul, leidsime kevadlilli. Hiljem toas meisterdasime krabisevaid paberlilli. Leidsime ka tigusid ning muud huvitavat.

Üksõhtu, oli suurtel vaja joonistada muna. Ka pisikestel on päris hea silm.

Homme aga on veel koolipäev, koos mitmete vahvate ülesannetega. Otsustasime homme töövihiku ülesannetele läheneda loovalt 😉

Ja kuna pisem piiga on ka huvitatud õppetööga tutvumast, siis me üritame arendada ka meeskonna vaimu😀 mänguliselt. Homme näeme, mis välja tuleb.

admin Ajaloo arhiiv

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.