Täna on vaieldamatult käes hommik, mil tuppa jõudnud suvi. Eile toodud tuppa sirelid on meeldivat ja magusat, suve lõhna tuppa toomas. Meenutab seda toomingat, järvekaldal ja ööbikupere laksutamist õhtuhämaruses.

Täna hommikul üllatati mind varajaste pannkookide, kaardi ja lemmik teega. Hommikul kaissu pugemised ja salajutud on nagunii saanud viimase aja traditsiooniks. Kiirel pilgul üle stuudiumi sirvides, võin veenduda, et sel aastal laste poolt parim kink on enneolematu muutus nende teadmistes ja hinnetes. Milline uskumatu töö mõlema poolt🤪 muidugi innustajaid ja motiveerijaid ja õpetajaid, ( sh ma ise, ja terve me perekond, sugulased ja sõbrad), aga see ei pisenda laste saavutust, vaid pigem näitab teotahet ja valmidust anda endast parim, kui tingimused on õiged. Igatahes, see on esimene aasta, kus mõlemad lõpetavad viitega. Ühel on üks neli aastahindes ja teisel ainult viied.

Ja ühesõnaga, hea sõber, Tähetäpsi, valmistas me soovile vastavalt me kõige kõige lemmikumatele õpetajatele, vaat sellised külmkapimagnetid.

See on vist üldse esimene aasta, kus me tahame teha südamest tulnud kingitust õpetajale. Ja minu meelest loeb südamest tulnud kink palju rohkem. Sel aastal on kõik ikka täiega zen. Nii et tõsijutt, loeb päris palju keskkonnast, kus töötad, õpid ja elad. Kui ühes valdkonnas tehakse sind maha, kipudki teisi unarusse jättes vajuma. Hetkel tunneme me kõik, et vupsame kui anumas kinni hoitud pudelikork sulpsatusega veepinnale – oleme energiat täis. Loovad ja uskuge, loomerindel vägagi tegusat tööd teinud. Ja see kõik on lausa suurepärane olnud. Tänases mannavahu roosas päevas, kus justkui aastakäik teise numbri toob, on eilsed tarkused imeline ajalugu ja uued seiklused ootavad mind- me peret ees! Palju õnne mulle- meile.

Tõeliselt zen kuu, see mai 🕊

Kadri Ajaloo arhiiv

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.