Täna hommikul oli äratus kell 5.30. Tegeleme tissi võõrutamisega ja ohjahnoh, uni seevõrra lühem ka. Tegime siis kõik oma hommikurituaalid läbi..pott, kalli- musi ralli, ja hommikumultikas, samal ajal kui hommikusöögiga ühele poole sain. Fitlapi juhiste kohaselt: Keedumuna, viinerid, kaerahelbepuder, mannavaht ja apelsin. Ja siis me lihtsalt ladusime klotse ja lugesime, kuni kell sai 7.30 ja põnn lihtsalt tuttu jäi. Meie päris hommik, algas koos suurte ärkamisega. Täitsa hea oli, et hommikusöök varem valmis sai…nii saime varem õue minna.

Mängisime liivakastis, põrgatasime palli, jalutasime, kõõlusime kõhuli sillal, vaadates saia mugivaid näljaseid kalu. Sõitsime tõuksiga, hiljem vankriga. Käisime rannas jooksmas ja vees märjaks end kastmas.

Head mõtted tulevad järve äärest.

Käisime isegi kohalikus raamatukogus📚📖 siis veel törts mänguväljakut.

Siis oli pooletunnine suikumine õlal, siis tuli e- selver ja tõi taaskord paari päeva jagu toiduaineid koju. Lõunasöögiks valmis keedukartul ja suitsutatud singi ja peekoni koorekaste. Ja põngerjas leidis lõunasöögiks üles “salajased” jäätised.

Sellele järgnes õuesminuteid peaaegu 180 minutit ning mänguväljak läheb alati plaani. Seekord lubasin aga tüdrukud koos nende sõbrannaga randa ujuma viia.

Mingi aeg hakkas vihma tibutama, ja otsustasime siis küpsetada pannkooke. Tavalise moosi kõrvale, passisime veel kondenspiima, nutella ja vaarikad.

Kondenspiim+ vaarikad
Kondenspiim+ vaarikad + nutella
Maal on elada mõnus 🙂

Siis tuli õhtune raamatutelugemus ja tuttu minek. Sain mahti lõpetada oma töö ja panna kuivama pesu ning lükata ahju shokolaadiküpsised, mida homse võimaliku varajase ärkamise puhul mugida saaks.

Täna läks potitreening juba päris hästi 😀 mähkmetest ei taha ta enam ise kuuldagi.😊

Homsest algab liikumise programm. Täna aga vaayus jätkub unega😊

admin Ajaloo arhiiv

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.