Mind on alati huvitanud, kuidas üks või teine ettevõte ja asutus, teeb vahet tavakliendile, (teadmata tema hobi või ametit) ja mitte nii väga tavakliendile (konkreetselt pöördub suure jälgjaskonnaga blogija poole). Et kui suur ja tuntud blogija, kirjutab äärmiselt vahva sisuga postituse, siis kas tavainimene, nö tänavalt saab ka ettevõtjalt niisama vahva suhtumise osaliseks?

Enamasti ongi see mõtekäiguks jäänud, sest pole viitsinud seda mõtet edasi arendada. Aga suvel, sai oma raamatutoimetajaga arutatud, ja tema arvas, et oleks äge, kui teeks katse, kuidas siis päriselt on, kas see postituse sisu vastab ka tõele.

Egas, midagi. Kuna suvi on puhkamiste aeg, ja ikka tahaks mõnusalt ise, perega ja mõnikord sõpradega puhata, järve kaldal tiksuda jne. Ja kui , ükshetk avastasin, sellise mõnusa ja muheda postituse, vaat siit https://amidahenryteeb.eu/2019/06/28/koige-mottetum-puhkuse-koht-maailmas-toestuseks-pildid/

( see, kes Henry stiili teab, siis tegelikult on enamasti pealkiri ja selle sisu risti vastupidised. Geniaalne😀)

Ühesõnaga, lugesin läbi, tundus lahe, võtsin siis nimetatud asutusega ühendust ja soovisin lisainfot. Seletasin, kohe konkreetselt ära, palju meid oleks, mida sooviks ja millal ja loomulikult, palju maksaks.

Pluss: päringule vastamiseks kulus 1h. Saime ka enam vähem olulise info.

tere-tere 😀 küsida tuleb ikka. Kuna teil mõttes on. Nädala sees on suurem mänguruum. Nädalavahetusi väga vähe ja siis enamasti annan vaid terve maja korraga. Nädala sees on ka nii, et siis enamasti annan vaid seda ühte kämpingut, aga kui teil rohkem kui 1 tuba vaja ja mitmeks ööks, siis võin isegi mõelda, kuidas alternatiivi leida 🙂 Kämpingu maja, ehk siis järvevaatega, eraldi jooksvavee kraaniga, kus saab hambaid ja nägu petsa, pluss natyke eemal oleva väli-Wc kasutamise võimalus, grill, aerupaat, kohvimasin, veekeedukann jne oleks 50 eur 1 öö ja 40 eur järgnevad. Võimalus eraldi ka sauna rentida, mis oelks siis 50 eur kord (ehk siis puitu piisavalt, et saaks mitu tundi rahulikult saunatada ja dussi all käia).
Kuna kämpas üks suur nari ja heal juhul välivoodi või madratsi kohti 2-le lisaks, siis teie perele seee vist nats väike. Sellsiel juhul põhim võiks ma ka avada suures majas toa, aga ideaalis võiks juba siis olla jah rohkem kui üks pere, vaid min kaks. Aga ühesõnaga…ma olen läbirääkimisvõimeline…andke teada, mis kuupäevad meeldiks ja kas enamvähem tingimused sobivad ja motleme edasi 🙂

Sai, siis kohe vastu kirjutatud ja huvi tuntud, et iseenesest pakkumine, hinnapoolest ja muidu sobib. Pakkusin välja kuupäevad ja et kuna üks pere on vähe, võtame teise pere ka kampa.

Miinus: Sinna, me jutt, ka jäi. Sinna, me puhkama ei läinudki, sest pärast kuupäevade väljakäimist, rohkem minuga ei kontakteerutud.

*seega, me võime järeldada, et me test, sai vastuse ja me ei pidanud, selleks isegi kohale sõitma.

Teine, hetk, toimus, mõni aeg hiljem, aga ka konkreetselt sellesama postituse valguses. Seesama blogija, tutvustas oma blogis, sellist toidukohta, nagu “Hollyfood”, ja ausalt, lugedes seda “kogemust” ja pilte, tundus, nagu natuke….🙄 ülepaisutatud värk olema. Aga kuna koht, meist väga kaugel pole, ja kõhud ikka tühjaks lähevad, eriti siis kui kodus tuulerõugetes laps, oma energiat sügades kulutab, mõtlesime, et läheme sööme, vaatame kuidas, selle ja jutu ja reaalsusega, päriselt ja toome ka tõbistele, koju, menüüst midagi head.

Teate mis, sel kohal oli üks tibatilluke miinus. Mängunurk, on kujutatud, pildil suuremana, kui see tegelikult on. Ja et terass, on liiga väike 😊

Aga positiivne oli see, et me saime endale uue lemmikkoha. Hinna poolest on veidi kulukam, aga kuna igapäev seal, ei käi, siis kord kuus, on lubatud endale väga head ja ilusat toitu, serveerida lasta küll. Me oleme nüüdseks mitu mitu korda käinud, alati on väga hea teenindus, väga maitsev toit, hõrgud magusroad ja üldse super miljöö.

Viimane situatsioon, oli selline, et oli vaja leida, kodukoristaja (mitte meile, endal käed jalad otsas, väike elamine ka. Aga tuttavale, kes pisut vanem ja endal käib majapidamine üle jõu ja oma koju päris igaüht ei usalda, et kindlasti “usaldusväärse” soovitusega) ja tuli meelde, et kunagi Henry, oma blogis rääkis, kuidas neil on mingi superhea kodukoristaja tädi, kes teeb põhimõtteliselt kõike ja et ta on nii tulemustega ja soovitud töötaja.

Kirjutasin, tundsin huvi ja lootsin, et ehk saaksin tema toreda majapidamise koristaja kontaktid. Siis selgus, loomulikult, et tema kontakte ei jaga, lehte ka ei jaga, sest sel koristajal on sabad taga, niipalju tahtjaid ja et ta ei soovi, omale kliente uusi juurde.

🙄 olgu loomulikult, aga on siis raske neid kontakte jagada, et ka teised saaksid ikka ise otsustada, kas tal on või pole neid kliente vaja. Ja võib olla, poleks sellele memmelegi, ta sobinud nagunii.

Tegelikult on nii, et oma kogemus on ikka, kõige parem ja õigem. See, mis ühele meeldib, ei sobi teisele. Kolme näite puhul, mul on väga hea meel, et ma sinna hollyfoodi oma tee leidsin, sest tõepoolest, koht on super ja toidud võrratud. Läheme ise ja soovitame teistele ka.

Seda esimest, ettevõtet, ma ei tea. Tekibki tunne, et kas kõige võrdsematega suheldakse ja näidatakse kuidas asi peaks toimima ja ülejäänud võrdsed kliendid, näevad seda, kuidas tegelik toimimine välja näeb?

admin Ajaloo arhiiv

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.