Loomulikult on kõige kõige parem hotell siiani Tartus hiljuti avatud Vspa – spaakeskus koos muljetavaldava hotelliga. Suured mõnusad, toad, kuhu mahub ka suurem pere.
Infovahetus eeskätt oli suurepärane. Informatiivne, konkreetne, selline, nagu peab. Avaldati arvamust, kui jäime kõhklema, toatüübi valiku osas. Oleme oma esimesel ööbimisel majutanud endid sviidis. Jäime väga rahule, seekord otsustasime siiski jääda Deluxe toa tüübi juurde ja ei pidanud pettuma. Üllatuslikul kombel, meeldis lastele see tuba palju rohkem. Kas oli põhjuseks vannitoa klaasist sein, või midagi muud, jääb nende endi teada.
Meil oli selline pakett, kus olime saanud ise oma soovide järgi kombineerida. Minu meelest on hästi kurb, et enamus inimesi võtavad hotelli lehelt suvalise pakkumise- paketi ja arvavad, et nad on hinnas võitnud….tegelikult tuleb olla julge ja kombineerida erinevatest teenustest endale meelepärane pakett ja küsida vastavat pakkumist. Küsida ju võib, ega selle eest suu pihta ei lööda. 😉
Ma olen alati pannud kokku meie perele vastava paketi. Ja seda on ka alati võimaldatud. Seekordses paketis ootas meid nagu ikka saabumisel toas õhtusöök ja puuviljavaagen hilisemaks maiustamiseks lastele. Suurematele igaõhtune teevalik ja saiake.
Uskumatu, kui tühjaks võib minna kõht, kui mitu tundi basseinides ja saunades möllata. Ja samuti tellime ka hommikusöögi endale tuppa, sest…. nii on mugavam. Meile endile, sest pisemad lapsed ärkavad tasa ja targu ja esimesel külastusel sai selgeks, et restoranis ei tunne nad end mugavalt. Kuid niiviisi, kui keegi toob söögi tuppa ja keegi ei keela teki sisse mähitult oma hommikujogurti müsliga nosida, siis miks mitte, loogiline, et maitseb palju paremini 😀
Väike plika ja vanem plika said näohoolitsuse  ja lastele mõeldud massaaži protseduure. Ainult kiidusõnad spaa töötajatele, kes oskasid lastega suhelda ja maha rahustada, üksi võõras kohas viibimise pärast. Mõlemad jäid ülimalt rahule. Kõige pisem toimetas sellel ajal mängukeskuses. Eriti äge on see, et kui broneerid vähemalt 30 minutilise hoolitsuse Spaa heaolu maailmas, saab sinu laps tasuta mängida mängumaal.
 Spa ise  on  mõnusalt avar (võibolla meil vedas, et rahvast oli ka üsna vähe), mulle meeldis, tuhat erinevat kambrikest ja sauna, soolabassein, väljas see välitünn, palju ujumis- ja lõõgastumisalasid . Igaljuhul  V Spa on viinud spaapuhkuse uuele tasemele. See pakub lustimisrõõmu nii lastele kui lapsemeelsetele. Lastebassein on madal ning meie arvates mõeldud päris pisikestele külastajatele, kuid ka kohe viieseks saav laps ei tahtnud sealt liikuda. Suures basseinis said meie lemmikkohtadeks vastuvoolu ujumine, ja veealused massaažitoolid. Isegi kui  laps ei ole suur saunataja, siis lõõgastusmaailmas ootab teid tõeline üllatus. Täiesti ehe rand ja rannaliiv. Pärast on küll tükk tegemist, et liiv riiete vahelt kätte saada, kuid see oli osa lõbust.
Geniaalne leiutis – ujumisriiete kuivat.  Pane aga  trikoo sisse, suru kaas kinni, 20 sekki ja vesi väljas. Ideaalne!
Saime ka muidugi selles osas targemaks, et iga kord, kui lähed lastega kuhu iganes, võta kaasa ravimikotike, ja täida see valuvaigisti ja sideme ja nipet näpet plaastritega. Meil muidugi juhtus nii, et spasse minnes jäi põlvele ortoos peale panemata ja uskumatu küll, aga kark, millele laps toetus, läks katki ja laps kukkus põrandale sirakile, põrutades ära oma luumurrust taastuva jala. Pöördudes hotelli personali poole, selgus, et nad tahaksid aidata küll, kuid reeglid ei luba neil ravimeid väljastada. Kuid õnneks külmakotti ja külma geeli plaastreid neil oli ja neid oli lubatud siis vajadusel jagada.
Pisikesed tüdrukud olid muidugi veel hilisöisest seiklusest elevil – suundusime siiski  enne keskööd lähedal asuvasse raekoja platsil asuvasse valveapteeki. Hotelli administraatori soovitusel, oli see ainuke koht, kus me saanuks abi.
Mõnus soe ja sume õhtu, kerge melu tänavakohvikutes. Tegime plikadega isegi raekojaplatsil pilti purskkaevu ees. uskumatu küll, aga nende kahega, me polnudki veel niiviisi kesklinnas jalutamas käinud. 🙂 Nii, et iga asi on millekski hea.
Lõunal välja kirjutades, oli tööl järgmine vahetus administraatoreid, kellel polnud paljuks uurida, kuidas lapse jalg ja kas oli ikka tore puhkus. 
 
Otse loomulikult, kuidas teisiti saakski 🙂 
admin Ajaloo arhiiv , ,

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.